Oras

oras-logoHodnoty

Hodnoty jsou základem společnosti.

Je důležité, aby každý v Orasu chápal plány a hodnoty společnosti. Hodnoty vedou operace správným směrem a pomáhají činit rozhodnutí. Každý zaměstnanec Orasu by se měl těmto pravidlům přizpůsobit a totéž by měl očekávat od svých kolegů. Tato pravidla jsou uvedena níže.

  • Uspokojení zákazníka a jeho potřeb
  • Jednáme čestně a otevřeně
  • Chápeme a respektujeme individuality a odlišné kultury
  • Rozvíjíme naše osobní dovednosti
  • Poskytujeme Oras kvalitu
  • Máme podnikavého ducha
Profil společnosti Oras

oras-obrHlavním cílem společnosti je stát se jedním z vedoucích světových podniků ve svém odvětví. Operujeme na mezinárodním poli obchodu a naši lidé slouží zákazníkům prostřednictvím sítě vlastních národních dceřiných společností Oras. Výroba sídlící ve Finsku, Norsku a Polsku zajišťuje rychlé a spolehlivé dodávky. Našimi klíčovými tématy ve všem co děláme jsou ekonomické využívání vody i energie spolu s ohledem na životní prostředí.Oras multitechnologie spolu s vlastním výzkumem a vývojem a naším mezinárodním personálem zajišťují přidanou hodnotu jak pro současné, tak i pro budoucí zákazníky.

Zkušený a ochotný personál v klíčových pozicích

Podle našich odhadů je pro budoucnost klíčovou záležitostí kompetentní, inovativní a zanícený personál, který si užívá svou práci a má podnikavého ducha. Dobrý výrobek si od svých tvůrců vždy žádá mnohé. Baterie a ventily jsou navrženy, vyrobeny, nabízeny a prodávány zkušenými lidmi, kteří berou svou práci vážně a kteří navzájem úzce spolupracují.Každý zaměstnanec je odpovědný za záruku a vylepšení kvality našich produktů a operací. Výsledkem toho můžeme být na naše produkty hrdí. Pouze profesionálové, kteří myslí na potřeby jak interních, tak i externích zákazníků, mohou zajistit, že každý hotový výrobek Oras si zaslouží svou reputaci.

https://www.oras.com

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:7 - 16 hod.
So:7 - 11 hod.
pokorna
IVANA POKORNÁ
604 226 700
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru