Eden

eden-logoSpolečnost EDEN CZ s.r.o. vznikla jako rodinná firma.

Na českém trhu působí jako výrobce nábytku již 13 let. Začala jako malá stolařská dílna zabývající se převážně výrobou nábytku do interiérů. Velkou část představovaly menší série a atypy. Později se specializovala na výrobu koupelnového nábytku a své výrobky začala prezentovat pod značkou v koupelnových studiích.

Své působení rozšířila i na Slovensko, kde v roce 2005 založila dceřinou společnost EDEN SK s.r.o.. V areálu o rozloze 2 000 čtverečních metrů vznikl velkosklad a show room.

eden-obrVýrobní komplex dnes společně se skladovými plochami zabírá 3 500 čtverečních metrů. Společnost EDEN produkuje nábytek nejrůznějšího typu a účelu. Zvládá výrobu nábytku ve vysokém lesku i matném laku, řadu barev laminátů a masivních prvků. Jako český výrobce víme, že na nábytku je nejdůležitější jeho funkčnost, designová propracovanost a kvalita.

EDEN CZ sází na mladé designery. V oblasti obchodní komunikace a etiky jednání s klienty si firma zakládá na tradici vlídných a přátelských partnerských vztahů, které jsou vždy založeny na principech úcty, vstřícnosti a ochoty vyhovět i nejnáročnějším požadavkům zákazníka.

Inspirovat se můžete na návštěvě naší vzorkové prodejny u Rohlenky v Jiříkovicích. Otevřená je pro Vás od pondělí do pátku. Najdete zde kvalitní koupelnový nábytek, kuchyňské linky, obklady , sanitu a spoustu stylových doplňků, které tvoří neodmyslitelnou součást moderního trendu.

Kompletní sortiment nábytku Eden naleznete zde.

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:7 - 16 hod.
So:7 - 11 hod.
pokorna
IVANA POKORNÁ
604 226 700
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru