PCI

PCI Multitop ClassicPCI Multitop® Classic

Interiérová disperzní barva s citrusovou vůní. Pro vnitřní použití. Pro zhotovení nátěrů na hladkých, strukturovaných a zdrsněných minerálních podkladech, sádrových deskách, sádrokartonu, starých disperzních nátěrech, sanačních a sádrových omítkách, apod. Vhodná i pro nátěry betonových panelů a monolitů. Balení 10l, 3l.

 

                                                     Technický list

                                                     Prohlášení o vlastnostech

 

 

PCI Multitop ObjectPCI Multitop® Classic Object

Interiérová disperzní barva bílá. Pro vnitřní použití. Pro zhotovení nátěrů na hladkých, strukturovaných a zdrsněných minerálních podkladech, sádrových deskách, sádrokartonu, starých disperzních nátěrech, sanačních, sádrových omítkách, apod. Vhodná i pro nátěry betonových panelů a monolitů. Balení 30l.

Technický list

Prohlášení o vlastnostech

 

 

 PCI Decotop HQLPCI Decotop® HQL

Silnovrstvá lazura na vodní bázi pro povrchovou úpravu dřeva. Pro použití v exteriéru i v interiéru. Lazura je vhodná na všechny dřevěné povrchy, pro rozměrově stabilní, polostabilní i nestabilní dřevěné dílce. Venkovní ochranné nátěry stavebního dřeva, dřevěného obložení, trámů, krovů, srubové stavby a zahradní dřevěné stavby, pergoly, altány, apod. Obzvláště vhodná pro ochranné nátěry stavebních dřevěných dílců s dimensionální stabilitou (eurookna, dřevěná okna, venkovní dveře, okenní dřevěné přístavby, zimní zahrady, apod.) Balení 2,5l, 0,75l.

 

 

                                                      Technický list

                                                      Prohlášení o vlastnostech

 

 

 PCI Decotop SWLPCI Decotop® SWL

Středněvrstvá lazura na rozpouštědlové bázi pro povrchovou úpravu dřeva. Pro použití v exteriéru i v interiéru. Lazura je vhodná na všechny dřevěné povrchy, pro rozměrově stabilní, polostabilní i nestabilní dřevěné dílce. Venkovní ochranné nátěry stavebního dřeva, dřevěného obložení, trámů, krovů, srubové stavby a zahradní dřevěné stavby, pergoly, altány, apod. Vhodná k nátěrům dřevěných dílců bez přesných stavebních rozměrů (zábradlí, ploty, kůlny, vrata, apod.) Díky svým rozlivovým vlastnostem a nestékavosti je oblíbeným obnovovacím nátěrem, vhodným na větší plochy. Balení 2,5l, 0,75l.

 

                                                     Technický list

                                                     Prohlášení o vlastnostech

 

 

 PCI Decotop UWPPCI Decotop® UWP

Impregnační nátěr pro povrchovou úpravu dřeva. Základní nátěr pro stabilní, polostabilní a nestabilní dřevěné dílce ve venkovním prostředí. Ochranné napouštědlo pro stavební dřevo, stavební dřevěné dílce, trámy, dřevěné obložení, okenní rámy (aplikované i na jejich vnitřní straně), venkovní dveře (aplikované také i na jejich vnitřní straně), srubové stavby, zahradní dřevěné stavby, pergoly, altány, apod. Balení 5l, 2,5l, 0,75l.

Technický list

Prohlášení o vlastnostech

 

 

 

 Ostatní nátěry na dřevo.

Ostatní vnitřní barvy.

 

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
* takto označená pole jsou povinná
Gremis stavebniny
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:6 - 16 hod.
So:7 - 11 hod.
masek
ROSTISLAV MAŠEK
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru