ProfiBaustoffe

PROFI Haftmörtel 0,6 mm

PROFI Haftmörtel 0,6 mm

Suchá směs s extrémní přilnavostí k hladkému podkladu, spojovací vrstva mezi betonem a omítkou, filcovaná konečná vrstva. Slouží k vytvoření pevné spojovací vrstvy mezi pro omítku nevhodnými podklady (např. hladký beton) a vápenocementovými omítkami. Může být použitý i jako konečná omítková vrstva na hladký beton nebo v zateplovacích systémech na podklad tvořený výztužnou tkaninou přichycenou stěrkou. 

PROFI Kantenkleber

PROFI Kantenkleber

Rychletuhnoucí maltová směs pro vnitřní i vnější použití. K rychlému osazení ochranných úhelníků, rohů, pomocných omítacích lišt, k upevnění trubek elektrického vedení a rozvodných krabic obzvláště pod sanační omítky apod.

PROFI MK1

PROFI MK1

Vnitřní vápenocementová omítka, filcovaná, možno použít jako štukovou omítku. Je určena pro vnitřní použití, a to i ve vlhkých prostorách (sklepy, prádelny, vlhké kuchyně, atd.). Lze ji použít při opravách starých budov a sanačních pracích. Vykazuje vlastnosti velmi příznivě ovlivňující bytové klima, vyznačuje se velmi dobrou zpracovatelností.

PROFI MK2

PROFI MK2

Vnitřní i vnější vápenocementová omítka s bílým cementem. Je určena pro vnitřní i vnější použití. Při vnitřním použití ji lze použít i ve vlhkých prostorách (sklepy, prádelny, koupelny, vlhké kuchyně, atd.). Vykazuje vlastnosti velmi příznivě ovlivňující bytové klima a velmi dobrou zpracovatelnost.

PROFI Therm

PROFI Therm

Vnitřní i vnější ruční tepelně izolační omítka s obsahem perlitu. Jako jádrová omítka pro ruční zpracování. Při vyšších požadavcích na tepelnou izolaci pro vnitřní i vnější použití.

PROFI Monospachtel

PROFI Monospachtel

K omítání rovných podkladů. Tenkovrstvá omítka pro omítání rovných podkladů (beton, pórobeton, cementotřískové desky). Jako štuková omítka na jádrové omítky.

PROFI Feinputz

PROFI Feinputz

Vnitřní vápenocementová ušlechtilá omítka, filcovaná. Svrchní omítka na všechny běžné vnitřní vápenocementové jádrové omítky.

PROFI sanační postřik

PROFI sanační postřik

Ručně i strojně zpracovatelný kotvící postřik pro další složky sanačního systému. V sanačním systému Profi WTA slouží k zakotvení dalších složek na hladkém nesavém podkladu, popřípadě ke zlepšení soudržnosti podkladu. Vnitřní i vnější použití.

PROFI sanační podhoz

PROFI sanační podhoz

Ručně i strojně zpracovatelná sanační srovnávací vrstva pro vyrovnání nerovností podkladu a ukládání solí.V sanačním systému Profi WTA slouží k vyrovnání hrubých nerovností omítaného podkladu a jako vrstva pro ukládání škodlivých solí. Používá se v případech, kdy je podklad nadměrně prosolený. Vnitřní i vnější použití.

PROFI Plus - sanační omítka

PROFI Plus - sanační omítka

Ruční i strojně zpracovatelná sanační omítka pro jedno nebo více vrstvou aplikaci. Profi Poretec WTA Sanierplus se používá při opravách a sanacích vlhkého zdiva uvnitř i vně budov. U novostaveb se používá převážně pro úpravu soklů nebo tam, kde voda nebo solné roztoky působí přímo na povrch stavby. Vnitřní i vnější použití.

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis stavebniny
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:7 - 16 hod.
So:7 - 11 hod.
masek
ROSTISLAV MAŠEK
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru