Keramická venkovní dlažba a její výhody

30. 7. 2019

rako2Keramická venkovní dlažba je ideálním řešením pro venkovní podlahy v obytných a komerčních prostorech, jako jsou zahrady, chodníky, terasy, balkony, schodiště nebo okolí bazénů. Na rozdíl od jiných typů venkovních podlah se totiž velmi dobře ošetřuje, je odolná a tím pádem i dlouho vydrží.

V naší nabídce najdete keramickou venkovní dlažbu tří renomovaných světových značek: RAKOCERAMICHE SUPERGRES a ALFALUX.

Pojďme si je představit blíže.

Venkovní dlažba RAKO

Česká značka RAKO nabízí široký sortiment keramických obkladů a dlaždic pro kompletní řešení koupelen, podlah, kuchyní, balkonů, teras, schodišť atd.

Co se týče venkovní dlažby, vyrábí dvě série keramických dlaždic: QUARZIT OUTDOOR a KAAMOS OUTDOOR. Oba typy mají zesílenou tloušťku střepu 2 cm, vysokou odolnost proti chemickým látkám, soli a povětrnostním vlivům a jednoduchou instalaci. Navíc se pokládají tzv. suchou cestou bez nutnosti použití složitých postupů, stavební chemie a systémových řešení.

Chcete vidět obrázky venkovní dlažby RAKO? Podívejte se do naší fotogalerie!

Venkovní dlažba CERAMICHE SUPERGRES

Italský výrobce CERAMICHE SUPERGRES produkuje širokou škálu venkovních dlaždic pro obytné i komerční budovy. Zaměřuje se přitom na vývoj produktů podle aktuálních požadavků zákazníků s rychlou odezvou na módní trendy. Dlaždice CERAMICHE SUPERGRES mají vynikající technické i estetické vlastnosti, které se v průběhu času nemění, jsou neklouzavé a můžete je pokládat na polypropylenové podpěry, suchou cestou na štěrk a trávu, anebo je lepit.

super4super1super2

 

Chcete vidět další obrázky venkovní dlažby CERAMICHE SUPERGRES? Podívejte se do naší fotogalerie!

Venkovní dlažba ALFALUX

V sortimentu italské keramičky ALFALUX najdete obklady a dlažby pro vnitřní i venkovní použití, a to jak v domácím, tak v komerčním prostředí. Můžete si přitom vybrat z mnoha různých stylů od rustikálního přes klasický až po moderní.

Venkovní dlaždice této značky jsou odolné proti mrazu, chemikáliím a znečišťujícím látkám. Nejsou savé, takže se snadno čistí a udržují. Mají i vysokou odolnost proti ohybu a nárazu, a díky tomu vydrží vysoké statické zatížení (sloupy, lavičky, stroje, městský mobiliář apod.).

alfa1alfa2alfa4alfa3

 

Chcete vidět další obrázky venkovní dlažby ALFALUX? Podívejte se do naší fotogalerie!

Kontaktujte nás

Obraťte se na spolehlivého partnera vaší stavby a navštivte naše Fasádní centrum CERESIT ve Velkém Meziříčí. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete nám také zavolat na číslo 604 226 400 nebo napsat e-mail přímo našemu specialistovi Rostislavu Maškovi na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru