Keramická venkovní dlažba a její výhody

30. 7. 2019

rako2Keramická venkovní dlažba je ideálním řešením pro venkovní podlahy v obytných a komerčních prostorech, jako jsou zahrady, chodníky, terasy, balkony, schodiště nebo okolí bazénů. Na rozdíl od jiných typů venkovních podlah se totiž velmi dobře ošetřuje, je odolná a tím pádem i dlouho vydrží.

V naší nabídce najdete keramickou venkovní dlažbu tří renomovaných světových značek: RAKOCERAMICHE SUPERGRES a ALFALUX.

Pojďme si je představit blíže.

Venkovní dlažba RAKO

Česká značka RAKO nabízí široký sortiment keramických obkladů a dlaždic pro kompletní řešení koupelen, podlah, kuchyní, balkonů, teras, schodišť atd.

Co se týče venkovní dlažby, vyrábí dvě série keramických dlaždic: QUARZIT OUTDOOR a KAAMOS OUTDOOR. Oba typy mají zesílenou tloušťku střepu 2 cm, vysokou odolnost proti chemickým látkám, soli a povětrnostním vlivům a jednoduchou instalaci. Navíc se pokládají tzv. suchou cestou bez nutnosti použití složitých postupů, stavební chemie a systémových řešení.

Chcete vidět obrázky venkovní dlažby RAKO? Podívejte se do naší fotogalerie!

Venkovní dlažba CERAMICHE SUPERGRES

Italský výrobce CERAMICHE SUPERGRES produkuje širokou škálu venkovních dlaždic pro obytné i komerční budovy. Zaměřuje se přitom na vývoj produktů podle aktuálních požadavků zákazníků s rychlou odezvou na módní trendy. Dlaždice CERAMICHE SUPERGRES mají vynikající technické i estetické vlastnosti, které se v průběhu času nemění, jsou neklouzavé a můžete je pokládat na polypropylenové podpěry, suchou cestou na štěrk a trávu, anebo je lepit.

super4super1super2

 

Chcete vidět další obrázky venkovní dlažby CERAMICHE SUPERGRES? Podívejte se do naší fotogalerie!

Venkovní dlažba ALFALUX

V sortimentu italské keramičky ALFALUX najdete obklady a dlažby pro vnitřní i venkovní použití, a to jak v domácím, tak v komerčním prostředí. Můžete si přitom vybrat z mnoha různých stylů od rustikálního přes klasický až po moderní.

Venkovní dlaždice této značky jsou odolné proti mrazu, chemikáliím a znečišťujícím látkám. Nejsou savé, takže se snadno čistí a udržují. Mají i vysokou odolnost proti ohybu a nárazu, a díky tomu vydrží vysoké statické zatížení (sloupy, lavičky, stroje, městský mobiliář apod.).

alfa1alfa2alfa4alfa3

 

Chcete vidět další obrázky venkovní dlažby ALFALUX? Podívejte se do naší fotogalerie!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru