Aktuality

Nová spárovací hmota Ceresit CE60

12. 9. 2023
CERESIT CE 60

Nově v našich stavebninách můžete zakoupit spárovací hmotu nové generace od společnosti Ceresit. 

Obrovskou výhodou této spárovací hmoty je míchání bez použití vody. Zamícháte pouze hmotu připravenou v kbelíku a můžete aplikovat. 

Tím pádem se nemůže stát barevná nestálost v důsledku nesprávného poměru vody vůči hmotě. 

Více informací naleznete v níže přiložených brožurách, případně po rozkliku Ceresit CE 60 přímo na stránkách výrobce.

 

Spárovačka 2

Spárovačka new

 

Colours of Nature: 6 barevných skupin fasádních barev inspirovaných přírodou

30. 3. 2023

colours of_nature_logoPoznejte unikátní barevný koncept fasádních barev s názvem Colours of Nature výrobce CERESIT. Svět, který nás obklopuje, je plný nejrozmanitějších barev. Představte si překrásnou přírodu v místech, jako jsou tropické deštné pralesy, prérie, pouštní oblasti nebo oceány. Zamyslete se nad barvami, které jsou vám příjemné.

Zvolte si originální barvu domu svých snů. Vybírejte z barevných odstínů omítek a nátěrů inspirovaných barvami přírody, a udělejte tak ze svého domu místo, kde se budete cítit skutečně dobře.

V konceptu barev je 6 skupin: Chytré & Sebevědomé, Harmonické & Vyvážené, Romantické & Jemné, Energické & Pozitivní, Intenzivní & Výrazné a Mozaikové omítky.

Ve Fasádním centru Gremis vám s výběrem rádi poradíme.

 

Číst více...

Naše kolegyně míří na veletrh ISH Frankfurt 2023

13. 3. 2023

veletrh ishChceme co nejvíce sledovat trendy a nabízet nejmodernější technologie a řešení obecně. Proto se i naše kolegyně vydává na veletrh ISH Frankfurt 2023 do Německa, aby přivezla novinky a informace týkající se hospodaření v budovách. ISH je totiž přední světový veletrh zaměřený na zodpovědné hospodaření s vodou a energiemi v budovách. Tradiční účast je okolo 200 000 návštěvníků, kteří jsou podobně jako vystavovatelé přibližně ze 150 zemí světa. Více o veletrhu na https://ish.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html.

Zdroj fotky: https://ish.messefrankfurt.com/frankfurt/de/profil.html.

Exkluzivní dlažba ITALGRES - nyní s bezkonkurenční slevou

23. 6. 2020

1Ve stavebninách GREMIS si nyní můžete pořídit luxusní dlažbu ITALGRES za bezkonkureční cenu od 450 Kč za m2. Tato exkluzivní italská značka je vždy zárukou unikátních a vysoce kvalitních materiálů a zároveň výjimečných až uměleckých vzorů. V oblasti interiérového designu se řadí mezi celosvětovou špičku a z vlastní zkušenosti vám ji můžeme vřele doporučit pro každý interiér i exteriér.

Aktuálně máme v nabídce tři série v různých rozměrech a barevných provedeních, abyste měli z čeho vybírat.

Číst více...

Jarní nabídka: nádherná koupelna Purity of Marble za akční cenu

6. 5. 2020

IMG35177Máte v oblibě jemné barvy a elegantní tvary, ale rádi si dopřejete i trochu extravagance?

Podívejte se na naši novou koupelnu, připravenou pro ty nejluxusní chvilky vaší relaxace.

Sestavili jsme ji ze špičkových produktů nejlepších světových výrobců koupelnového vybavení, které jsme pro vás navíc ZLEVNILI AŽ O 52 %.

Číst více...

Keramická venkovní dlažba a její výhody

30. 7. 2019

rako2Keramická venkovní dlažba je ideálním řešením pro venkovní podlahy v obytných a komerčních prostorech, jako jsou zahrady, chodníky, terasy, balkony, schodiště nebo okolí bazénů. Na rozdíl od jiných typů venkovních podlah se totiž velmi dobře ošetřuje, je odolná a tím pádem i dlouho vydrží.

V naší nabídce najdete keramickou venkovní dlažbu tří renomovaných světových značek: RAKOCERAMICHE SUPERGRES a ALFALUX.

Pojďme si je představit blíže.

Číst více...

Navštivte Fasádní centrum Ceresit

17. 6. 2019

fasadni-studio-gremisV našem Fasádním centru se specializujeme na fasádní omítky a fasádní nátěry firmy Ceresit, která je už 100 let odborným partnerem stavebního průmyslu a profesionálních řemeslníků a světově uznávanou přední značkou fasádních barev.

Ceresit pro své fasádní nátěry a omítky vytvořil unikátní barevný koncept  s názvem Colours of Nature, který využívají jak architekti, tak široká veřejnost. Jedná se o jedinečný designový nástroj, který vás provede možnými kombinacemi fasádních barev a pomůže vám vybrat ten pravý odstín pro vaši fasádu.

Číst více...

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru