Koupelnové studio

gremis-koupelna

V našem koupelnovém studiu ve Velkém Meziříčí (jen 1 minutu od D1) najdete vše, co potřebujete pro zařízení vaší vysněné koupelny: krásné obklady a dlažby nepřeberného množství tvarů, dekorů a barev, luxusní koupelnový nábytek nejlepších světových značek, jako je Roca, LAUFEN, JIKA atd., moderní a praktické sprchové kouty i sprchové kanálky, sanitární keramiku, nejrůznější koupelnové doplňky atd. Neváhejte nás kontaktovat, třeba prostřednictvím poptávkového formuláře na konci stránky.

 
gremis-koupela-sub

Nemáte ještě představu, jak by měla vaše koupelna vypadat?

Nevadí! I v tomto vám pomůžeme. Kromě prodeje koupelnového vybavení se totiž specializujeme také na samotné návrhy koupelen - poradíme vám s výběrem materiálů, koupelnového vybavení i vhodných barev a připravíme pro vás názornou vizualizaci vaší koupelny. Inspirovat se můžete třeba v naší fotogalerii. Některé z inspirací našich vzorkových koupelen si prohlédněte zde:

Vzorková koupelna v koupelnovém studiu Gremis Vystavená koupelna v showroomu Gremis Koupelnové studio Gremis nabízí v showroomu ukázky koupelen
Jedna ze vzorkových koupelen v koupelnovém studiu Gremis  Tmavá luxusní vzorková koupelna v koupelnovém studiu Gremis  Elegantní moderní vzorková koupelna vystavená v sídle Gremis 

Projděte si katalog sortimentu pro koupelny podle výrobců

Nabízíme vybavení pro koupelny od předních světových značek. V koupelnovém studiu Gremis jsme schopni zajistit vám špičkové výrobky. Koupelna je místem hygieny i relaxace a musíte se v ní cítit co nejlépe.

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru