Colours of Nature: 4 barevné skupiny fasádních barev inspirované přírodou

6. 8. 2019

Ceresit CON_CZ_keyO unikátním barevném konceptu fasádních barev s názvem Colours of Nature už jsme se zmiňovali v předchozím článku Navštivte Fasádní centrum Ceresit. Tento systém je inspirovaný krásou přírody, která nás obklopuje. Příroda totiž nabízí rozmanité odstíny od světle modré moří a oceánů přes slunečně žluté a oranžové barvy pláží a pouští přes intenzivní červenohnědé zemité odstíny až po uklidňující zelenou lesů a kopců.

A právě z toho vychází 4 základní barevné skupiny tohoto konceptu: WATER (voda), SAND (písek), EARTH (země) a FOREST (les), které vám nyní popíšeme podrobněji. 

water DOMEK_5_P_male1. Životodárná voda moří a oceánů

Barevná skupina WATER symbolizuje moře a oceány, stejně jako jejich svěžest a čistotu. Evokuje vzpomínky na bezstarostné dny volna.

Modrá, to je barva, která do vašeho života vnese vitalitu a energii. Stačí si jen vybrat odstín: můžete si užívat barvy Pacifiku, mrazivou krásu Antarktidy a Arktidy nebo tmavomodré odstíny polynéských vod inspirované exotickými ostrovy, jako je Havaj či Samoa.

 

sand house2. Hřejivý písek a žhavé slunce

Skupina barevných odstínů SAND připomíná kalifornské pláže, slunečnou Ibizu, pláže Barbadosu, vulkanický šedý písek ostrova Stromboli nebo rozlehlé africké pouště.

Je ideální pro každého, kdo miluje teplo, přátelsky působící žlutou nebo přírodní odstíny hnědé barvy. Barvy SAND jsou plné optimismu a radosti ze života a přenesou vás ve vzpomínkách na letní dovolenou na Krétě či Mallorce.

 

earth house_indiana63. Autentické barvy země

Andaluská hnědá, růžové skály Arizony nebo hnědo-oranžové tóny z Kalábrie a Algarve jsou typickými příklady největší skupiny barevných odstínů Ceresit EARTH.

Tato skupina reprezentuje lásku k tradici a základní potřebu člověka žít v souladu s prostředím okolo nás. Barevné odstíny EARTH jsou proto jasnou volbou pro každého, kdo se chce i doma obklopovat autentickými barvami země.

 

forest zielony4. Láska k přírodě

Klid, harmonie a láska k přírodě, to je barevná skupina FOREST. Najdete v ní barvy montanské krajiny, toskánských vrchů nebo vornejské džungle.

Patří sem temné, světle zelené i namodralé barvy, které z vašeho domu vytvoří přirozenou součást přírody a zároveň dominantní prvek krajiny, do které je zasazený.

 

 

Kontaktujte nás

Obraťte se na spolehlivého partnera vaší stavby a navštivte naše Fasádní centrum CERESIT ve Velkém Meziříčí. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete nám také zavolat na číslo 604 226 400 nebo napsat e-mail přímo našemu specialistovi Rostislavu Maškovi na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru