Colours of Nature: 6 barevných skupin fasádních barev inspirovaných přírodou

30. 3. 2023

colours of_nature_logoPoznejte unikátní barevný koncept fasádních barev s názvem Colours of Nature výrobce CERESIT. Svět, který nás obklopuje, je plný nejrozmanitějších barev. Představte si překrásnou přírodu v místech, jako jsou tropické deštné pralesy, prérie, pouštní oblasti nebo oceány. Zamyslete se nad barvami, které jsou vám příjemné.

Zvolte si originální barvu domu svých snů. Vybírejte z barevných odstínů omítek a nátěrů inspirovaných barvami přírody, a udělejte tak ze svého domu místo, kde se budete cítit skutečně dobře.

V konceptu barev je 6 skupin: Chytré & Sebevědomé, Harmonické & Vyvážené, Romantické & Jemné, Energické & Pozitivní, Intenzivní & Výrazné a Mozaikové omítky.

Ve Fasádním centru Gremis vám s výběrem rádi poradíme.

 

ceresit colours of nature banner

 

Vyberte si udivující barvu fasádních omítek a fasádních barev pro váš dům. Co člověk, to jiné barevnostní vnímání a jiné preference. Proto výrobce CERESIT toto vše zohlednil a vytvořil tak paletu neuvěřitelných 516 barev Colours of Nature.

Skupiny barev inspirované přírodou

colours of nature theme1. Chytré & Sebevědomé 

Pohlédněte si nabídku barev.

2. Harmonické & Vyvážené

Pohlédněte si nabídku barev.

3. Romantické & Jemné

Pohlédněte si nabídku barev.

4. Energické & Pozitivní

Pohlédněte si nabídku barev.

5. Intenzivní & Výrazné

Pohlédněte si nabídku barev.

6. Mozaikové omítky

Pohlédněte si nabídku barev.

 

Kontaktujte nás

Obraťte se na spolehlivého partnera vaší stavby a navštivte naše Fasádní centrum CERESIT ve Velkém Meziříčí. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete nám také zavolat na číslo 604 226 400 nebo napsat e-mail přímo našemu specialistovi Rostislavu Maškovi na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru