Laufen

laufen-logoZákladním stavebním kamenem společnosti Laufen jsou zkušenosti ve výrobě keramiky. Ve městě Laufen ležícím ve švýcarském kantonu Basel-Land se již více než 110 let zpracovává nejstarší umělý materiál v historii lidstva. V nejmodernějších provozech se zde se švýcarskou přesností vyrábějí umyvadla, bidety a klozety. Zkušenosti na poli výroby keramiky rozvinuly nadání v rámci výroby kompletních koupelen. Každá místnost, kterou Laufen interpretuje jako posvátné místo k odpočinku a relaxaci, je navržena podle nejvyšších designových standardů.

laufen-obr

Laufen, to je kvalita i odpovědnost

Laufen vnímá kvalitu jako minci, která má dvě strany. Na jedné straně stojí zkušenosti ve výrobě, na straně druhé je funkčnost, užitná hodnota a výjimečné přínosy, které hotová koupelna nabízí svému uživateli. První strana představuje závazek, druhá pak volnou soutěž na mezinárodním trhu koupelen.

Trvale udržitelná úcta k člověku i životnímu prostředí

Jako společnost vyrábějící produkty, při jejichž používání se spotřebovává cenný přírodní zdroj, jakým je voda, se Laufen cítí zavázán chránit tuto přirozenou podstatu naší existence. Klade proto maximální důraz na výrobu šetrnou k životnímu prostředí, se šetrným využíváním energií a surovin ve všech fázích výroby, od vývoje až po marketing.

Laufen například znovu využívá odpadní teplo z výrobního procesu k sušení keramiky. Za svůj příkladný přístup k ochraně životního prostředí získala společnost Laufen v Rakousku cenu EMAS 2007 (Environment Prize) za životní prostředí. Od roku 2006 je pak švýcarský závod v Laufenu oprávněn nosit označení EnAW od švýcarské energetické agentury Swiss Energy Agency for Industry. Toto označení vypovídá o tom, že jeho nositel se aktivně zasazuje o ochranu klimatu.

Hydromasážní systémy Laufen

Masážní systémy nabízí příjemnou relaxaci těla i duše díky několika druhům trysek (hydrotryska SPA rotační, hydrotryska SPA, aero, mikro, hydro, maxi tryska), osvětlení, pulzaci. Masážní vany lze vybavit mechanickým ovládáním nebo LCD displayem, který splní požadavky každého náročného zákazníka. Velkou výhodou systémů je automatická čistící jednotka. Hydromasážní systémy Laufen jsou špičkou ve svém oboru. 

Hydromasážní vany Laufen přináší nejenom dokonalý komfrot a relaxaci, ale také představují praktickou pomůcku při různých zdravotních problémech. Vzduchové a vodní trysky dokonale uvolní unavené tělo.Vany Laufen představují vhodný prvek zejména pro zákazníky se smyslem pro čistý design a kvalitní provedení.

  • hydromasážní systémy značky Laufen můžete poptávat v koupelnovém studiu Gremis ve Velkém Meziříčí
  • kompletní sortiment doplňků Laufen naleznete zde
  • stránky výrobce: https://www.laufen.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru