Zehnder

5a6209400f86e916005960Poznejte 100 let know-how značky Zehnder. Původně rodinná firma ze Švýcarska je evropským leaderem ve výrobě designových radiátorů, v čele společnosti dodnes stojí potomci zakladatelů.

Koupelnové radiátory světové kvality

Vybrat si můžete koupelnový radiátor podle účelu použití, povrchových úprav anebo dalších kritérií. Mezi designovými radiátory najdete ten pravý pro venkovský dům, minimalistickou novostavbu i moderní a svěže barevný interiér. Zehnder je evropský leader a jeden z vedoucích dodavatelů systémů komfortního větrání s rekuperací tepla.

Životní prostor především

Designové radiátory Zehnder utvářejí životní prostor. Renomovaní designéři stojí za radiátory pro moderní a sebevědomý životní styl. Zehnder propaguje filosofii, že „Život je styl“. Life-stylové radiátory nejvyšší kvality se podílí na utváření životního prostoru.

zehnder topeni radiatory

Strategie výrobce Zehnder

Proměna a přizpůsobení jsou trvalými průvodci a zároveň silou mezinárodního koncernu Zehnder Group. Od roku 1930, po prodeji výroby motocyklů, se skupina Zehnder Group rozvinula v celosvětově působící, vedoucí firmu ve výrobě radiátorů. Během devadesátých let minulého století byly zrušeny různé další obchodní aktivity ve prospěch jasného zaměření na hlavní činnost v oboru radiátorů. Tyto vize a jejich následné prosazení přispěly k dlouhodobě pozitivnímu vývoji skupiny Zehnder Group.

Koupelnové designové radiátory 

Designové koupelnové radiátory Zehnder zajistí pohodu a teplo v koupelně, jsou ideální pro sušení ručníků a nabízejí atraktivní vzhled, který se hodí do každé moderní koupelny. Zehnder dodává vše pro pohodové, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima.

 

  • koupelnové radiátory Zehnder nabízíme v koupelnovém studiu Gremis ve Velkém Meziříčí
  • kompletní sortiment koupelnových radiátorů Zehnder naleznete zde
  • stránky výrobce: https://www.zehnder.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru