Geberit

geberit-logo2Geberit udává již od roku 1874 trend v oblasti sanitárního vybavení budov. Mnoho z našich výrobků se stalo milníky ve vývoji zdravotně technických instalací.

Dělíme je do dvou výrobkových skupin - sanitární systémy (např. splachovací nádržky pro WC, sifony,toalety s integrovanými sprchovacími funkcemi, baterie pro veřejný sektor) a potrubní systémy (odpadní systémy z PE, odvodňování plochých střech a potrubní rozvody spojované lisováním). Naším nosným produktem jsou montážní prvky se splachovací nádržkou pro závěsná WC.

Geberit Monolith: Elegantní alternativa
Geberit-obr

Technické a konstrukční vlastnosti sanitárních zařízení jsou v současnosti potlačovány do pozadí. Vzhled moderní koupelny charakterizuje dobře tvarovaná keramika a vhodně sladěné armatury. Použít zabudovanou splachovací nádržku však není možné, ani smysluplné, v každé koupelně. Když je například potřeba vyměnit starou toaletu, obvykle se použije běžně dostupný model tradiční toalety s viditelnou nádržkou.

Širší výběr díky novým sanitárním modulům

Geberit Monolith vám nabízí dodatečnou alternativu. Nový sanitární modul pro toalety je možné nainstalovat pouze za minimálních stavebních úprav, stejně jako toaletu s viditelnou splachovací nádržkou. Montáž je jednoduchá a rychlá. Geberit Monolith dodá koupelně moderní vzhled díky tomu, že splachovací nádržka je skrytá za sklem.

Neomezené způsoby použití

Svým elegantním vzhledem je Geberit Monolith perfektní alternativou k toaletám s viditelnou splachovací nádržkou. Jeho kompaktní a flexibilní konstrukce otevírá téměř neomezený prostor pro jeho využití. Tento systém je možné kombinovat se závěsnými toaletami, stejně jako se standardními toaletami stojícími na podlaze. Geberit Monolith je vhodný do každé koupelny a téměř pro každý druh kanalizačního potrubí, přičemž nezáleží na tom, zda je umístěno v podlaze, nebo ve stěně. Jeho kvalitní materiály barevně ladí s prostředím.

Vysoce kvalitní materiály

Při výrobě modulu Geberit Monolith se používají špičkové materiály jako je bezpečnostní sklo nebo hliník. Technické části jsou zhotoveny ve vysokém standardu, na jaký jste u výrobků Geberit zvyklí a dlouhodobá dodávka náhradních dílů je zaručena. Sanitární modul byl navržen jak pro soukromý, tak i veřejný sektor a je k dostání v barvách mátově zelená, černá a bílá.

Cenami ověnčený design

Elegantní moduly osvěží vzhled každé koupelny. Jejich moderní design vyhoví každému vkusu a již přinesl firmě Geberit mezinárodní uznání - byl oceněn renomovanou cenou iF product design award 2010 a dalšími cenami za design na mezinárodních veletrzích.

Dobré důvody pro Geberit Monolith
  • Elegantní alternativa k tradičním toaletám s viditelnou splachovací nádržkou
  • Lze napojit na zadní kanalizační potrubí ve stěně i na spodní v podlaze
  • Rekonstrukce bez zásahů do stavební konstrukce - žádné vysekávání starých obkladů, kladení nových obkladů, žádné nečistoty
  • Velmi rychlá montáž bez účasti dalších stavebních profesí - zprovoznění WC během několika hodin
  • Je kompatibilní s mnoha typy závěsných i stojících WC mís a také s Geberit AquaClean 8000/8000plus

Úsporné splachovací systémy Geberit snižují náklady domácnosti a současně přispívají k ochraně životního prostředí.

Pomocí tlačítka Start / Stop lze množství splachovací vody dávkovat individuálně. U splachování pro dvě množství vody volíme mezi velkým a malým tlačítkem pro velké či malé spláchnutí (3 a 6 litrů). Takto lze snížit roční náklady domácnosti spojené se spotřebou vody až o několik tisíc korun.

Ovládací tlačítka Geberit propůjčují každé toaletě jedinečnou tvář. U plastových tlačítek můžete využít široké nabídky barevných odstínů a sladit tak tlačítko s obklady a jinými doplňky, či naopak podtrhnout jeho dokonalý tvar výraznou barevnou kombinací. Kovová tlačítka matně nebo leskle pochromovaná, mosazná, či dokonce pozlacená mají mimořádně dlouhou životnost. Tlačítko Sigma50 je dokonce možné vybavit vlastní dekorativní výplní.

Plastová tlačítka: Bolero, Samba, Rumba, Sigma10, Sigma20, Kappa20
Kovová tlačítka: Tango, Mambo, Sigma50, Kappa50

Tlačítka Start / Stop: Rumba, Mambo, Tango
Tlačítka pro 2 množství vody: Samba, Bolero, Kappa20, Kappa50, Sigma20, Sigma50
Tlačítko pro 1 množství vody: Sigma10

Tlačítka pro montážní prvky UP300 a UP320 (standardní výška): Bolero, Samba, Rumba, Tango, Mambo, Sigma10, Sigma20, Sigma50
Tlačítka pro montážní prvky UP200 (nízká výška): Kappa20, Kappa50

Tlačítko Mambo bylo vyvinuto speciálně pro veřejný sektor - je odolné proti vandalům.

Ovládací tlačítko splachování je snadno odnímatelné a umožňuje tak snadný přístup k vnitřním součástem.

Podomítková splachovací nádržka Geberit
Spolehlivá technika ve stěně

Tzv. podomítková nádržka Geberit se instaluje do zděné nebo sádrokartonové stěny, kde tiše a nenápadně plní svou funkci po mnoho let, často i po několik generací.

Jediné co zůstává vidět po instalaci Geberit nádržky je ovládací tlačítko splachování. Na výběr v mnoha tvarech a barvách, se splachováním Start/Stop nebo pro dvě množství vody.

Plastová splachovací nádržka je součástí všech montážních prvků Geberit ( Kombifix, Duofix, Duofix Special, Sanbloc).

Nádržky Geberit na omítku

Splachovací nádržky tzv. "na omítku" jsou ty, které nejsou - na rozdíl od podomítkových instalací u závěsných WC - skryty za stěnou. Jsou to nádržky u "kombi" WC a nádržky starého typu umístěné ve výšce.

Použití splachovacích nádržek na omítku je velmi jednoduché a cenově dostupné řešení. Splachovací nádržky na omítku se snadno instalují a jsou nenahraditelné především při rekonstrukcích, kdy je nutné zachovat stávající nezávěsné WC. Také nádržky na omítku jsou opatřeny úsporným splachováním

Investice se vám díky snížení spotřeby vody (až o 60%) velmi rychle amortizuje.

Všechny splachovací nádržky Geberit jsou opatřeny vnitřní izolační vrstvou, která zabraňuje kondenzování vody na povrchu nádržky.

Splachovací nádržky Geberit jsou velmi spolehlivé a vydrží často bezchybně fungovat několik desetiletí. Vysoce kvalitní napouštěcí a vypouštěcí ventily jsou odolné proti špíně a vodnímu kameni. Díky konstrukčním úpravám bylo dále sníženo zanášení vypouštěcích ventilů na minimum.

Plně automatické testování (200 000 cyklů) v našich zkušebních laboratořích zaručuje dlouhodobou životnost nádržky a vnitřních ventilů.

http://www.geberit.cz

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru