Alcadrain

Výrobce s novým názvem AlcadrainPožadavky na moderní koupelnu stále více směřují k čistotě tvarů, dokonalé funkčnosti a spolehlivosti. Podlahové žlaby ALCA vychází těmto trendům vstříc a nabízí ideální řešení pro váš sprchový kout. Zabudováním podlahového žlabu do sprchového koutu dosáhnete harmonického prostorového a výškového uspořádání vaší koupelny s důrazem na bezbariérový přechod z mokré do suché oblasti.

Špičkové rošty a žlaby

Alcadrain žlábek s roštemVýběr z devíti designových variant roštů uspokojí i nejnáročnější požadavky na sladění sprchového koutu s moderním vzhledem koupelny. Rošty jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou mechanicky přeleštěny do vysokého lesku nebo jsou dodávány v kartáčovaném - matném provedení povrchu. Novinkou je rošt POSH do žlabů řady APZ 6 Professional - ostře řezané linie hran roštu vyrobeného z kvalitní 4 mm nerezové oceli jsou to, co dotvoří luxusní prostor koupelny.

Nově Alcadrain

Původní společnost Alcaplast změnila v roce 2022 svou korporátní identitu. Nový firemní design v sobě zahrnuje zejména změnu loga společnosti, které se proměnilo poprvé po 24 letech. Modernizaci loga současně doprovodilo přejmenování společnosti. Alcaplast přešla na název Alcadrain, který lépe vystihuje podstatu výrobků spojených s odvodněním, ať již v interiéru nebo exteriéru, a vyhovuje mezinárodnímu prostředí, kde v současné době firma již z větší části působí.

 

  • sprchové kanálky Alcadrain nabízíme v koupelnovém studiu Gremis ve Velkém Meziříčí
  • kompletní sortiment koupelnových radiátorů Alcadrain naleznete zde
  • stránky výrobce: https://www.alcadrain.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru