Ceresit

Ceresit CT 16 Základní nátěr

Ceresit CT 16 Základní nátěr

Ceresit CT 16 slouží jako základní nátěr výztužné vrstvy s armovací sítí v kontaktních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm (ETICS). Je vhodný také pro nátěry tradičních omítek, betonů a pevných nátěrů. CT 16 snižuje savost podkladu.

CT 74 SILICONE SELF CLEAN

CT 74 SILICONE SELF CLEAN

Silikonová omítka, struktura "hlazená", zrno 1,5, 2,0 nebo 2,5 mm. Tenkovrstvá dekorativní omtíka s technologií Double Dry pro vnitřní i vnější použití. Omítka Ceresit CT 74 SILICONE SELF CLEAN slouží k vytváření tenkovrstvých dekorativních omítek na betonových podkladech, tradičních omítkách, při vnitřním použití i na sádrových    podkladech, na dřevotřískových nebo sádrokartonových deskách atd.

Ceresit CT 77 Mozaiková omítka

Ceresit CT 77 Mozaiková omítka

Zrno 1,4 – 2,0 mm. Mozaiková omítka Ceresit CT 77 je určena ke zhotovování dekorativních barevných omítek na tradičních omítkách, betonových a sádrových podkladech, dřevotřískových a sádrokartonových deskách atd. 

Ceresit CT 79 IMPACTUM

Ceresit CT 79 IMPACTUM

Elastomerová omítka, struktura „hlazená“, zrno 1,5 mm. Omítka Ceresit CT 79 je zvláště vhodná na místa, kde je vyžadována vysoká odolnost proti mechanickému poškození (např. sokly budov, vjezdy garáží, parkoviště apod.). Omítka Ceresit CT 79 si udržuje vysokou elasticitu i vpodmínkách, kdy běžné omítky vykazují trhliny apraskliny. Obsahuje kombinaci uhlíkových, skelných a polyakrylamidových vláken, které zvyšují odolnost proti mechanickému poškození a nárazu.

CT 174 AQUASTATIC

CT 174 AQUASTATIC

Silikátovo-silikonová omítka, „hlazená“, zrno 1,5 mm nebo 2,0 mm. Tenkovrstvá dekorativní omítka pro vnější a vnitřní použití. Omítka Ceresit CT 174 kombinuje dobré vlastnosti silikátových a silikonových omítek. Je paropropustná, s nízkou savostí a odolná proti znečištění (technologie Double Dry). Omítka Ceresit CT 174 slouží k vytváření tenkovrstvých omítek na betonových podkladech a tradičních omítkách.

CT 175 AQUASTATIC

CT 175 AQUASTATIC

Silikátovo-silikonová omítka, „rýhovaná“, zrno 2,0 mm. Tenkovrstvá dekorativní omítka pro vnější a vnitřní použití. Omítka Ceresit CT 175 kombinuje dobré vlastnosti silikátových a silikonových omítek. Je paropropustná, s nízkou savostí a odolná proti znečištění (technologie Double Dry). Omítka Ceresit CT 175 slouží k vytváření tenkovrstvých omítek na betonových podkladech a tradičních omítkách. 

Ceresit CT 44 Acrylic Elastic special

Ceresit CT 44 Acrylic Elastic special

Akrylátový nátěr pro ošetření fasád, betonových konstrukcí a interiérů. Nátěr Ceresit CT 44 je vhodný vhodný jako ochranný nátěr pro použitína tradičních fasádách a betonových konstrukcí v interiéru i exteriéru.Lze jej aplikovat na všechny minerální podklady (beton, cementové,vápenocementové a vápenné omítky).

Ceresit CT 48 Silikonový nátěr

Ceresit CT 48 Silikonový nátěr

Hydrofóbní a paropropustný nátěr pro aplikaci na fasády a v interiérech budov. Nátěr Ceresit CT 48 je vhodný jako ochranný nátěr pro použiti jako ochranný nátěr tradičních fasádních omítek a betonových konstrukci v interiéru i exteriéru. Je možné ho aplikovat na všechny minerální podklady (beton, cementové, vápenno-cementové a vápenné omítky). Struktura nátěru zajišťuje rychlé odpařovaní vlhkosti z podkladu a současně také efektivní ochranu proti vlhkosti z exteriéru.

Ceresit CT 49 Silix XD® Nano Silicone Reno

Ceresit CT 49 Silix XD® Nano Silicone Reno

Nanosilikonový, vysoce hydrofóbní a paropropustný ochranný nátěr pro fasády objektů a betonové konstrukce s vynikajíci odolností proti povětrnostním vlivům. Nanosilikonový nátěr Ceresit CT 49 Silix XD® obsahuje vybranésilikonové a polysiloxanové pryskyřice doplněné speciálními plnivya pigmenty. Díky velmi vysoké hydrofobitě povrchu dosažené díkyPTFE aditivům vytváří tzv. perličkový efekt, a tím výrazně omezujepronikání vody do struktury nátěru. Přesto je nátěr vysoceparopropustný. CT 49 Silix XD® prodlužuje životnost fasády a zajištuje její dlouhodobě estetický vzhled.

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis stavebniny
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:7 - 16 hod.
So:7 - 11 hod.
masek
ROSTISLAV MAŠEK
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru