Ceresit

Ceresit CL 50 EXPRESS 2-K

Ceresit CL 50 EXPRESS 2-K

Dvousložková elastická hydroizolace pod obklady a dlažbu. Hydroizolace Ceresit CL 50 je určena k utěsnění podkladu proti vodě a vlhkosti před lepením obkladů a dlažby z keramiky a přírodního kamene v interiéru i exteriéru. Ceresit CL 50 je doporučena pro oblasti trvale či občasně namáhané vlhkostí, jakou jsou bazény, terasy, balkóny, veřejné sprchy, toalety či velkokapacitní kuchyně a prostory s odtokovými prvky v podlaze.

Ceresit CL 51 EXPRESS 1-K

Ceresit CL 51 EXPRESS 1-K

Jednosložková elastická těsnicí hmota pod keramické obklady a dlažbu v interiéru. Hydroizolace CL 51 je určena k povrchovému bezešvému utěsnění podkladů před lepením obkladů a dlažeb keramických, gresových (savých) i z kameniny na místech zatížených vlhkostí, jako jsou koupelny, kuchyně, toalety, sprchy a prádelny. Může být použita na cementové potěry, cementové a vápenno-cementové omítky, stejně jako pórobeton, anhydritové a sádrové podklady, podlahové vyrovnávací hmoty, sádrokartonové, sádrovláknité a cementovláknité desky a OSB  desky.

Ceresit CL 152 Izolační pás

Ceresit CL 152 Izolační pás

Pro vodotěsné a elastické překlenutí dilatačních a spojovacích spár pod keramickými obklady a dlažbou. Pro vodotěsné přemostění dilatačních a přechodových spár ve spojení s utěsňujícími produkty Ceresit CL 50CL 51 a CR 166 pod keramické obklady a dlažbu. Vyztužuje těsnicí vrstvy a ve spojení s nimi dokonale utěsňuje podklad. Použití pro podlahy i stěny, koupelny, sprchy, balkóny, terasy. Použití v interiéru i exteriéru.

Ceresit CL 69 Ultra-Dicht

Ceresit CL 69 Ultra-Dicht

Izolační pás pro překlenutí prasklin v podkladu a jeho utěsnění. Izolační pás Ceresit CL 69 je určen pro utěsnění podkladů před lepením a pokládkou keramických obkladů a dlažby na kritických podkladech v místech zatížených vlhkostí. Ceresit CL 69 Ultra-Dicht je vhodná pro oblasti zatížení A1, A2, B a C.

Ceresit CT 7 UNIVERSAL

Ceresit CT 7 UNIVERSAL

Pro ošetření savých podkladů před lepením keramických obkladových materiálů, tepelně izolačních desek, malováním, tapetováním, stěrkováním.Penetrační nátěr CT 7 je určen pro použití na všechny nasákavé podklady, jako beton, tradiční cementové a vápennocementové omítky, pórobeton. Zvláště vhodný je pro použití na podklady sádrové, plynobeton a neimpregnované desky sádrokartonu.

Ceresit CT 10 Silikonová impregnace pro spáry i dlažbu

Ceresit CT 10 Silikonová impregnace pro spáry i dlažbu

Transparentní impregnace pro izolaci a utěsnění spár i obkladů a dlažby.Pro impregnaci povrchů keramických obkladů a dlažby, betonu a přírodního kamene. Je vhodná pro savé i nesavé podklady. Je ideální k těsnění a izolaci na balkónech a terasách, v koupelnách a ve sprchách.

Ceresit CT 17 PROFI

Ceresit CT 17 PROFI

Hloubkový penetrační nátěr pro ošetření nasákavých podkladů před lepením obkladových materiálů, nanesením povrchových vrstev a vyrovnávacích hmot.Pro penetrační nátěry podkladů v interiéru i exteriéru před lepením keramických obkladů a dlažby, vyrovnáváním podlah, stěrkováním, malováním, natíráním a lepením izolačních desek. Penetrační nátěr CT 17 účinkuje hloubkově na horní hraně dané konstrukce, zvyšuje její pevnost a snižuje nasákavost.

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis stavebniny
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:7 - 16 hod.
So:7 - 11 hod.
masek
ROSTISLAV MAŠEK
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru