Otevírací doba:
Po - Pá:7 - 16 hod.
So:7 - 11 hod.

Ceresit

Ceresit CM 12 PLUS PREMIUM PRO

Ceresit CM 12 PLUS PREMIUM PRO

Zlepšené lepidlo na lepení obkladů a dlažby. Pro lepení obkladů a dlažby z keramiky, desek z betonu a kamene (vyjma mramoru). Podkladem mohou být: beton, cementové potěry, cementové i vápenocementové omítky, v interiéru dále: sádrovláknité desky a sádrokartón, anhydrit, sádrové podklady, pórobeton, dřevotřísky, OSB desky, stávající obklady a dlažba, utěsňující hmoty Ceresit CL 50, CL 51 a CR 166, pro oblasti zatížené působením vlhkosti a na podlahová vytápění.

Ceresit CM12 Plus Elastic White

Ceresit CM12 Plus Elastic White

Bílé lepidlo na mramor a mozaiku. Ceresit CM 12 PLUS WHITE je bílé lepidlo určené k lepení mramoru, žuly, pískovce, travertinu, slepence, světle zbarveného vápence a jiných hrubozrnných, barevně stálých kamenných obkladů. Je také vhodné pro pokládku keramických a gresových obkladů, glazovaných keramických obkladů a terakoty, stejně tak všech typů mozaiky, včetně skla a keramiky.Vlastnosti lepidla umožňují kladení obkladů a dlažeb na sádrokartonové desky a na podklady, jako jsou anhydritové potěry, sádry, pórobetonu a těsnících vrstev. Materiál lze aplikovat na terasy, balkony, schodiště, vytápěné podlahy, fasády a na OSB a na stávající keramické obklady a dlažby (pouze v interiéru).

Ceresit CM 16 FLEXIBLE

Ceresit CM 16 FLEXIBLE

Tenkovrstvé lepidlo se zvýšeným obsahem zušlechťujících přísad na lepení obkladů a dlažeb se sníženou savostí. Pro lepení obkladů a dlažby z keramiky, desek z betonu a kamene (vyjma mramoru) na stabilních i kritických podkladech, jako je např.: beton, cementové potěry, cementové a vápeno-cementové omítky, sádrokartonové desky, dřevotřískové a OSB desky (tl. ≥ 22 mm), podlahy s podlahovým vytápěním, schodiště, balkóny a terasy. 

Ceresit ZK Lepidlo na obklady a dlažbu

Ceresit ZK Lepidlo na obklady a dlažbu

Tenkovrstvé lepidlo pro lepení obkladů a dlažby na stabilních podkladech. Lepidlo Ceresit ZK je určeno k lepení obkladů a dlažby z keramiky, desek z betonu a kamene (vyjma mramoru) na stabilních a stálých podkladech, jako jsou: beton, cementové potěry, cementové i vápenocementové omítky. Je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru.

Ceresit CM 77 UltraFLEX

Ceresit CM 77 UltraFLEX

Vysoce flexibilní lepidlo k lepení obkladů a dlažby z keramiky, skla, kamene a dalších materiálů na kritických podkladech.Lepidlo CM 77 je určeno pro lepení keramických obkladů, dlažby a desek, desek z mramoru a přírodního kamene, ostře pálených cihel, dřevotřískových desek, porcelánu, skleněné mozaiky atp. Je vhodné i k lepení tvrzených obkladových desek, tepelně a zvukově izolačních desek, dekoračních a sendvičových desek z kompozitních materiálů. Pro použití v interiéru i exteriéru.

Ceresit CM 74 UltraPox Fix

Ceresit CM 74 UltraPox Fix

Epoxidové lepidlo v šedé barvě pro vodotěsné a chemicky odolné lepení a spárování obkladů a dlažby, vhodné pro potravinářské provozy. Chemicky odolné lepidlo k lepení a spárování keramických a kamenných obkladů, kyselinovzdorných obkladových prvků, dřevotřísky, jemné kameniny, lícových cihel apod. Pro použití v místech zatížených agresivními vlivy, jako např. v lázních, mlékárnách, velkokapacitních kuchyních, akumulátorových místnostech, myčkách, pivovarech, silech, stájích, bazénech, saunách, laboratořích apod.

Ceresit CT 80

Ceresit CT 80

Lepicí a stěrková malta k lepení izolačních desek z EPS i minerální vlny a k vytváření výztužné vrstvy s armovací sítí v kontaktních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm (ETICS). Lepicí a stěrková malta Ceresit CT 80 je určena k lepení desek z pěnového polystyrenu, minerální vlny s podélným i kolmým vláknem a k aplikaci armovací vrstvy vyztužené síťovinou se skleným vláknem.

Ceresit  CT 85 FLEX - Lepící a stěrková malta na EPS

Ceresit CT 85 FLEX - Lepící a stěrková malta na EPS

Speciální tenkovrstvá malta k lepení polystyrénových desek a následnému zhotovení armovací vrstvy vyztužené síťovinou se skelným vláknem. Ceresit CT 85 díky použité speciálně vybrané kombinace vláken posiluje odolnost zateplovacího systému vůči poškození, trhlinám a škrabanců.

Ceresit ZU

Ceresit ZU

Tenkovrstvá malta k lepení polystyrénových desek a následnému zhotovení armovací vrstvy vyztužené síťovinou se skelným vláknem. Maltu lze používat pro novostavby a také při provádění renovací fasád. Přilepené desky je nutno dodatečně kotvit talířovými hmoždinkami k podkladní konstrukci.

Ceresit CT 121 Lepicí malta stavební

Ceresit CT 121 Lepicí malta stavební

Tenkovrstvá malta k lepení pórobetonových a plynosilikátových tvárnic v interiéru i exteriéru. Pro zdění zdiva a příček z přesných pórobetonových bloků a tvárnic. Vlastnosti materiálu umožňují lepení tvárnic se zachováním úzkých spár šířky 2–3 mm, což umožňuje vytvořit jednolitou stěnu se stejnými hodnotami z hlediska tepelné prostupnosti.

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis stavebniny
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:7 - 16 hod.
So:7 - 11 hod.
masek
ROSTISLAV MAŠEK
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru