Ceramiche Supergres

supergres-logoCeramiche Supergres je výborně zavedená značka pod křídly Gruppo Concorde. Je lídr ve výrobě keramických obkladů a dlažeb. Ceramiche Supergres produkuje širokou škálu povrchů pro obytné i komerční budovy. Vyrábí podlahy z porcelánové kameniny pro vnitřní i venkovní použití, dlažbu a obklady pro kuchyně a koupelny. Vždy reaguje na nové trendy. Společnost vytváří vysoce kvalitní keramické dlažby a kolekce, které jsou schopny splnit veškeré požadavky stylu a estetiky.

Dlažby a obklady, které vás osloví

supergres-obrCeramiche Supergres vylepší vaše okolí. Vyberte si romantické odstíny dlažby, nebo vsaďte na moderní kolekce. Výrobce tradičně nabízí minimalistická řešení. Vyjádřete svoje pocity a emoce přes keramiku ve vašem domě nebo firmě. Ceramiche Supergres je hrdý na svůj italský původ, proto se u produktů setkáte s temperamentem, stylem a elegancí. Během výroby je pamatováno také na životní prostředí a ekologičnost.

Keramika z Itálie

Ceramiche Supergres se drží výrobního kodexu, který zaručuje uvedení původu na všech dlaždicích a obkladech. Postup zaručuje respekt a transparentnost pro výrobce i koncového zákazníka. S výrobky značky dostanete do svého okolí kus Itálie, kus její hrdosti a smyslu pro design. Výroba obkladové keramiky a dlažby má v Itálii jednu z největších a nejdelších tradicí na světě. Italské koupelny jsou obdivovány už od starověku.

Produkty Ceramiche Supergres jsou vyráběny v Itálii za použití bezpečných surovin a vyrábí je vysoce kvalifikovaný personál nejnovějšími technologiemi, které respektují životní prostředí. Společným heslem je odpovědnost a poctivost. Výrobce pozorně sleduje zpětnou vazbu a požadavky zákazníků. Proto je zajištěna vysoká kvalita obkladů a dlažeb.

 

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru