Gremis 786x150 italgres 01

Ceramiche Supergres

supergres-logoCeramiche Supergres, dobře zavedenou značku a s částí Gruppo Concorde, lídr ve výrobě keramických obkladů a dlažeb. Ceramiche Supergres produkuje širokou škálu povrchů pro obytné i komerční budovy: podlahy porcelánové kameniny pro vnitřní i venkovní použití, dlažbu a obklady pro kuchyně a koupelny. Vždy dávejte pozor na nové trendy, společnost vytváří vysoce kvalitní keramické dlažby, kolekce, které jsou schopny splnit veškeré požadavky stylu a estetiky.

supergres-obrCeramiche S kolekcí Supergres si můžete obléknout své prostory. Výběr nového Classic stylu rafinované a romantický nádech, high-tech inspirací
pro moderní, minimalistický dům, připomínající nezkrotnou povahou nebo Glamour odrazy "vyjádřit" přes keramiku, nejsilnější a nejvíce fascinující trendy. Široká spektra povrchů vytvoří u vás doma osobní a jedinečnou atmosféru, dokáže kombinovat styly interiéru s trendy dnes i zítra.

Tato firma je hrdá na svou výrobu keramických dlaždic v Itálii, částečně v typickém italském stylu, designu a kvality a částečně jsou ovlivněny italskými výrobní procesy, jejichž cílem je ochrana pracovního prostředí, zdraví a životní prostředí.

Ceramiche Supergres se pevně držel "etického kodexu", který navrhla Confindustria Ceramica což znamená, že jsme se zavázali na dlaždice uvést zemi, ve které byly vypalovány dlaždice.. Tento postup zaručuje maximální respekt a transparentnost vůči našim zákazníkům a koncovým uživatelům.

Ti, kteří se rozhodnou koupit keramiku Supergres si mohou být jisti, že jsou vyráběny v Itálii za použití bezpečných surovin a vyrábí je vysoce kvalifikovaný personál s avantgardní technologií, které respektují životní prostředí. Z tohoto důvodu, psaní "Made in Italy" týkající se našich výrobků není jen komerční slogan, ale výraz silných firemních hodnot inspirované etiky poctivosti a odpovědnosti.

https://www.supergres.com/

Podívejte se také do fotogalerie na inspirace značkou Ceramiche Supergres.

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Do 20. 11. 2020ZAVŘENO
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru

Vážení zákazníci, 
prodejna stavebnin i koupelnové studio jsou až do 2. 12. 2020 ZAVŘENY.

 

Více informací zde. Nebo v záložce aktuality. 

 Eva Partlová

Vedoucí obchodního úseku

Ve Velkém Meziříčí  21. 10. 2020

Gremis s.r.o.