Paradyż

paradyz-logoPolský výrobce Paradyż je synonymem pro kvalitní práci za přijatelnou cenu. Kdo hledá výborný poměr mezi užitnou hodnotou a cenou, je na správném místě. Do podnikání se firma Ceramika Paradyż pustila v roce 1989 a od té doby výrazně roste a přichází stále s novými nápady. Výrobce si klade za cíl nabídnout zákazníkům praktické a přitom designové řešení a stát se celkovou inspirací v produkci obkladů a dlažeb. 

Jedno ocenění za druhým

paradyz-obrDůslednost ve vytváření výrobků o vysoké jakosti, jak ve výrobních procesech, tak i ve vzorech, je vytyčenou cestou k vytvoření kvalitní značky
s rostoucí tržní hodnotou. Kolekcím Paradyż jsou již několik let udělovány nejdůležitější ocenění a uznání, např. tituly Perla keramiky EU 
a Perla keramiky distributorů, Koupelna - volba roku, Podlahy a stěny - volba roku a Vavřín konzumenta. V minulosti Skupina Paradyż dvakrát obdržela titul Velká perla keramiky a Jakost roku.

Paradyż začíná být pojem

Značka Paradyż je známá v různých státech světa. Prezentuje se na všech důležitých výstavách keramického průmyslu, např. v Kyjevě, Moskvě, Poznani. Její dominantní trh je střední a východní Evropa. Budí však pozornost i v západní a jižní Evropě.

Od roku 2001 kontinuálně reprezentuje polský obkladový průmysl na nejprestižnější výstavě - Keramickém veletrhu CERSAIE v Bologni. Jakmile značka pronikne do stylového italského prostředí, stává se uznávanou a evropsky dospělou.

 

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru