Roca

roca-logoZnačka Roca vznikla v Barceloně roku 1917 jako rodinný podnik pod názvem Compania Roca Radiadores S. A. Zabýval se výrobou litinových radiátorů a bojlerů. Počáteční úspěchy vedly k rozšiřování produkce. Roku 1925 byly uvedeny do výroby litinové vany a o jedenáct let později se společnost zaměřila na sanitární keramiku. V dalších letech přibyly armatury, klimatizační technika a od roku 1980 také keramické obklady.

Absolutní jednička na světě

roco-obrDnes patří do rozsáhlé nabídky značky Roca nejen kompletní sortiment sanitární keramiky, van, sprchových koutů, vířivek, saun, armatur, dlažeb a obkladů, ale také zařízení kuchyní. V srpnu 1999 převzala Roca celosvětovou produkci svého největšího evropského konkurenta - švýcarské společnosti Laufen a dnes je největším výrobcem sanitární keramiky na světě.

Kvalitu a funkčnost dokládají ocenění

Vysoká kvalita je doložená mezinárodním certifikátem ISO 9001 o dodržování jakosti a certifikátů kvality pro všechny trhy, na kterých značka Roca působí. Produkty Roca vynikají nejen vysokou funkčností, ale především originálním prosluněným designem a čistými tvary a liniemi.

Sanitární keramika Roca

Sanitární keramika je označení pro řadu koupelnového a WC vybavení, do které patří umyvadla, bidety, záchody, výlevky, pisoáry a další vybavení, včetně WC sedátek a dalších „doplňků“. Sanitární keramice se často říká zkráceně sanita. Sanitární keramika Roca představuje absolutní světovou jedničku ve výrobě a nabídce.

  • produkty předního světového výrobce Roca najdete v koupelnovém studiu Gremis
  • kompletní sortiment sanitární keramiky Roca naleznete zde
  • stránky výrobce: http://www.roca.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru