Villeroy & Boch

villeroy-logoVýroba keramiky Villeroy & Boch má nezvykle bohatou historii. Firma a její předchůdci vyrábí svoje keramické produkty už od roku 1748. Více než 270 let dlouhá historie značky zaručuje kvalitu a tradiční německou preciznost s francouzskou elegancí. Společnost totiž sídlí v Mettlachu v německém Sársku, velmi blízko francouzských hranic.

villeroy-obr

 

Sanitární keramika od nejlepších

Villeroy & Boch produkuje velké množství kvalitní keramiky. Pro koupelny se nejvíce hodí kolekce obkladů a sanitární keramiky. Firma toho vyrábí opravdu hodně - umyvadla, WC, sprchové kouty, vany, armatury i koupelnový nábytek, Nechybí kvalitní dlažby a obklady, které jsou vhodné do koupelen, případně kuchyní i pro terasy. 

sanitarni keramika villeroy bochVybavení toalet Villeroy & Boch je typické spojením tradičního materiálu (keramiky) a moderního designu. Pro výrobu keramických toalet firma vybírá keramiku v nekompromisní kvalitě i provedení a opatřuje ji dokonale jednoduchým designem, který nestrhává pozornost a podporuje praktické funkce každé toaletní místnosti. Sanitární keramika od světového výrobce dává smysl i pro váš dům nebo byt.

Kořeny v evropské kultuře

Villeroy & Boch se postupně stala světově proslulou značkou. Kromě tradice a kvality se soustředí na osobitý design a originální práci. Poctivý přístup ke koncovým zákazníkům zaručuje průběžný růst firmy. Firmě nelze odpárat klasický punc kvality, designu a náležité úrovně pro západní světové trhy. Sídlo firmy blízko hranic Německa s Francií zaručuje špičkové produkty.

 

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru