Navštivte Fasádní centrum Ceresit

fasadni-studio-gremisV našem Fasádním centru se specializujeme na fasádní omítky a fasádní nátěry firmy Ceresit, která je už 100 let odborným partnerem stavebního průmyslu a profesionálních řemeslníků a světově uznávanou přední značkou fasádních barev.

Ceresit pro své fasádní nátěry a omítky vytvořil unikátní barevný koncept  s názvem Colours of Nature, který využívají jak architekti, tak široká veřejnost. Jedná se o jedinečný designový nástroj, který vás provede možnými kombinacemi fasádních barev a pomůže vám vybrat ten pravý odstín pro vaši fasádu.

Colours of Nature: jedinečné barvy přírody

Systém Colours of Nature se skládá z celkem 511 barev, které Ceresit s cílem podpořit požadavky architektů ohledně kombinování barev rozdělil do:

Barevná skupina WATERBarevná skupina SANDBarevná skupina EARTHBarevná skupina FOREST

 
4 barevné skupiny

Jak už vyplývá z názvu, kolekce barev Colours of Nature je inspirovaná přírodou, která nás obklopuje. Příroda totiž nabízí neskutečně rozmanité odstíny: modrou barvu moří a oceánů, žlutou barvu slunce a pláží, červenohnědé odstíny země i uklidňující zelenou barvu lesů a kopců.

Z toho vychází 4 hlavní barevné skupiny systému Colours of Nature: WATER (voda), SAND (písek), EARTH (země) a FOREST (les).

6 barevných stylů

Celá paleta 511 barev je dále rozdělená do 6 barevných stylů podle jejich odstínů. Každý styl přitom odpovídá jinému architektonickému přístupu tak, aby byl výsledek vždy konzistentní, synergický a optimální jak pro oči, tak pro mozek.

Názvy jednotlivých stylů ztělesňují zdroj jejich inspirace: Urbanistický půvab, Země tvarů, Městská krajina, Kreativní vlny, Láska k přírodě a Romantický příběh. Konečná barva vaší fasády by tak v závěru měla evokovat určitou náladu.

Urbanistický půvabZemě tvarůMěstská krajinaKreativní vlnyLáska k příroděRomantický příběhDům ve stylu Láska k příroděDům ve stylu Romantický příběh

 
9 barevných typů

Barvy vyvolávají emoce a doplňují identitu, původ a styl budovy. Aby byl její výsledný efekt maximálně přitažlivý a oku lahodící, udělal Ceresit v rámci konceptu Colours of Nature ještě jeden krok a rozdělil barvy podle sytosti a jasu.

Vzniklo tak 9 barevných typů: Krémový, Jemný, Svěží, Vitální, Světlý základ a Základní. Jejich vhodnou kombinací podle pravidel barevné psychologie znásobíte efekt, který má váš dům vyvolat, a vytvoříte tak synergii mezi barvami a fasádou budovy.

Fantazii se meze nekladou

Jednotlivé barevné kombinace Ceresit jsou samozřejmě jen návrhy. Mají vám být nápomocné, ale v žádném případě vás nijak nelimitují. Naopak -  barevná paleta Colours of Nature dává nekonečné možnosti návrhu fasád. Přijďte se o tom přesvědčit do našeho Fasádního centra... Těšíme se na vás!

Kontaktujte nás

Obraťte se na spolehlivého partnera vaší stavby a navštivte naše Fasádní centrum CERESIT ve Velkém Meziříčí. Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete nám také zavolat na číslo 604 226 400 nebo napsat e-mail přímo našemu specialistovi Rostislavu Maškovi na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru