Gremis 786x150 italgres 01

Grohe

grohe-logoGROHE v průběhu desetiletí - Udělejte krok zpátky v historii a zažijte historii GROHE. Friedrich Grohe založil GROHE v roce 1936. Od té doby uplynulo sedm desetiletí, v průběhu kterých jsme souvisle budovali naší reputaci co se týče bezkonkurenční kvality , vyjímečného designu a technologií, které dělají dojem. S naší historií technologického pokroku, s domácím designérským týmem a slibem zákazníkovi, že za testem kvality stojí test v čase, GROHE nastavuje laťky pro budoucnost.

Koupelna je nyní oázou domácnosti,hotelů a lázní,místo pro relaxaci a odpočinek, s produkty v sofistikovaném designu, který podává ty nejvyšší výkony...vítejte v koupelně 21.století.V roce 2000 GROHE již není na Frankfurtské akciové burze, ale stává se akvizicí konsorcia investorů. V roce 2001 je představen geniální sprchový systém freehander.Nynější majitelé podílů TPG Partners IV, L.P a DLJ Merchant Banking fondy, převzaly GROHE v roce 2004.

grohe-obrV roce 2005 byl představen nyní již populární Rainshower®, získává ocenění reddot a iF design awards. V roce 2007 GROHE vkročilo do světla reflektorů
s minimalistickými řadami koupelnových armatur, Allure, Lineare a
Concetto, výherci četných ocenění jako reddot, IF a Good Design.

Perfektní tok vody. Vždy. Zaručeně.
GROHE dodává vyjímečný vodovodní výkon, takže zákazník si může vodu opravdu užít.

Poznat, pocítit a prožít rozdíl
Produkty GROHE vynakládají svou energii na řadu individuálních sprchových senzací.

Žádaná dokonalost.
GROHE je hrdé na svou kvalitu a výkon, které zaručuje u svých produktů, materiálů a procesů - nejvyšší standardy díky nejtvrdšímu testování.

GROHE dodává vyjímečný výkon vody , zajišťuje stálý luxusní zážitek s vodou vždy,kdy zákazníci přijdou do kontaktu s našimi výrobky. Dívejte se,dotýkejte se, pociťte a zažijte perfektní tok vody.Posledních sedm dekád GROHE souvisle vyvíjí a zlepšuje naše jedinečné inovativní technologie, které nám umožňují dodávat perfektní tok vody,zaručeně jedinečný a precizní tok vody. Nikdo neinvestoval tolik jako GROHE do toho, aby svět mohl zažívat vodu ve optimální podobě. V rámci těchto stránek najdete tři věci, které nás odlišují od ostatních výrobců;

  • Kvalita, která dlouho vydrží - snažíme s ebýt perfektní,ale při tom se nezastavujeme, praktikujeme kulturu souvislých vylepšení.
  • Inovativní technologie - dodává to nejlepší z nejlepších, po celou dobu.
  • Design - vyjímečný design,kterému se dostalo mezinárodního uznání.

Kombinujeme tyto tři klíčové prvky naší filosofie vody abychom zajistili našim zákazníkům perfektní tok vody z perfektních produktů.V roce 2009 budeme pokračovat ve vývoji inovativních cest pro poskytování perfektního toku vody,vody si ceníme a investujeme do výzkumu & vývoje tak abychom našli cestu k ochraně životního prostředí ale s prvotřídním výkonem.

GROHE sprchy, armatury a příslušenství kombinují efektivní využití vody s vyjímečnou kvalitou a nadčasovým designem, kombinace, která zaručuje našemu zákazníkovi, že si vodu opravdu užije.

GROHE dodává vynikající sanitární armatury do celého světa.Jako experti ve své kategorii dodáváme a nastavili jsme standardy, které jsou bezprecedentní v sanitárním průmyslu.Investice do našich produktů - viděli jsme různé produkty různých řad GROHE, které získaly celosvětové uznání.Technologie GROHE jsou na pořadu dne a náš domácí designový tým zajišťuje, že dodáváme produkty, které jsou nejen stylové , ale také estetické.

  • Koupelnové armatury
  • Kuchyňské armatury
  • Sprchy
  • Termostaty
  • Koupelnové doplňky
  • Sanitární systémy
Kvalita

V zájmu zajištění vysoké úrovně kvality GROHE podniká různé kroky po dobu životnosti produktu,takže dodáváme perfektní produkt, který následně zaručuje jedinečnou zkušenost.

GROHE jde nad a za obvyklé tržní standardy,přičemž jsme implementovali srovnávací testy, které jsou obvyklé v sanitárním průmyslu a které jsou formální částí oficiálního odsouhlasení standardů.Máme jedny z nejtvrdších testů na životnost , které jsou známé v sanitárním průmyslu.

Ale nejen standardy a čísla, zejména kvalita je klíčovým prvkem naší filosofie a souvislého vývoje, inovace jako benefity pro naše zákazníky na celém světě.

http://www.grohe.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Do 20. 11. 2020ZAVŘENO
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru

Vážení zákazníci, 
prodejna stavebnin i koupelnové studio jsou až do 2. 12. 2020 ZAVŘENY.

 

Více informací zde. Nebo v záložce aktuality. 

 Eva Partlová

Vedoucí obchodního úseku

Ve Velkém Meziříčí  21. 10. 2020

Gremis s.r.o.