Roca

roca-logoZnačka Roca vznikla v Barceloně roku 1917 jako rodinný podnik pod názvem Compania Roca Radiadores S. A., který se zabýval výrobou litinových radiátorů a bojlerů. Počáteční úspěchy vedly k rozšiřování produkce i nabídky.

roca-obr

Rychlý rozvoj značky

Roku 1925 byly uvedeny do výroby první litinové vany a o jedenáct let později se společnost zaměřila na sanitární keramiku. V dalších letech se nabídka rozšířila o armatury, klimatizační techniku a od roku 1980 také o keramické obklady.

Dnes pokrývá obchodní síť společnosti Roca 170 států, do které dodává výrobky jejích 78 výrobních závodů s více než 22 000 zaměstnanci po celém světě. Společnost je největším výrobcem sanitární keramiky na světě.

Kvalita, funkčnost a technologická špička

Produkty Roca vynikají nejen vysokou funkčností, ale především originálním prosluněným designem a čistými tvary a liniemi. Jednou ze základních zásad společnosti Roca je přesvědčení, že technické inovace jsou pro dosažení dalšího rozvoje a stálého zlepšování v jakékoli činnosti zcela zásadní. Proto se ve všech dceřiných společnostech i ve všech fázích výrobního procesu používají nejmodernější technologie.

Ekologie při výrobě je důležitá

Ohleduplnost k naší planetě je součástí filosofie společnosti Roca. Na základě toho firma vytvořila koncepci Roca Loves the Planet a Eco Roca. Voda bude stále cennější surovina na celé planetě a její využití musí být šetrné. Výrobní procesy mohou také být ohleduplné a podléhat trvalé udržitelnosti. Společnost Roca na to myslí. 

 

  • produkty předního světového výrobce Roca najdete v koupelnovém studiu Gremis
  • kompletní sortiment baterií Roca naleznete zde
  • stránky výrobce: http://www.roca.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru