Gremis 786x150 italgres 01

Hansgrohe

 hansgrohe-logo axor--text

 

puravida-banner

 

comfortzone

 
ecosmart

 

 

test-comfortzone

 

 

 

 130326-mediumrectangle-hb-cz

 

 

hansgrohealogo

Naše čtyři značky Hansgrohe, Axor, Pharo a Pontos zaručují nejmodernější, designově orientovaná koupelnová řešení a inovativní výrobky do koupelny coby obytného prostoru.

 • Hansgrohe
  Inovativní dokonalost vodovodních baterií a sprch
 • Axor
  Exkluzivní designérské kolekce pro osobitá koupelnová řešení
 • Pharo
  Řešení prospěšná koupelnám
 • Pontos
  Recyklační systémy odpadních vod pro udržitelné nakládání s vodními zdroji

 S Hansgrohe se voda stává potěšením.

To, co bývala obyčejná koupelna, je nyní místo odpočinku, relaxace a pocitu pohody, nejen pro tělo, ale i pro duši.
Značka Hansgrohe výrazně přispěla k jejímu rozvoji.
Sprcha nebo baterie z naší produkce jsou nyní umělecká díla technologie a vzhledu, ze kterých budete mít požitek každý den.

Nabízíme kompletní řadu sprch a baterií pro koupelny a kuchyně. Můžete si vybrat z různých stylů a velkého výběru dalších produktů od jednoduché sprchy až po propracované sprchové sestavy. Každý najde přesně to co hledá, bez ohledu na jeho požadavky, vkus nebo finanční prostředky.

Filozofie značky Axor

Tak jako všechny oblasti života, mají i koupelny své zvláštní požadavky. Kromě čistě funkčního prostoru vyhrazeného pro účely hygieny, se koupelny stále častěji stávají místem zklidnění a relaxace, místem nabízejícím bezpečnost a rozjímání v přetechnizované době, kdy život běží rychleji než kdy dříve - zrcadlí naše potřeby, přání a sny.

Nabízíme inovativní designérská řešení koupelen, v nichž mohou jejich uživatelé najít sami sebe. Proto společnost Axor spolupracuje s mezinárodně uznávanými designéry a architekty a společně s nimi uskutečňuje jejich vize. Díky vzájemnému dialogu vznikají jedinečné designérské kolekce a revoluční prostorová řešení - stejně rozmanité jako lidé, kterým jsou určeny.

Philippe Grohe, ředitel společnost Axor

Designéři

Přáním značky Axor je nabízet inovativní designérská řešení koupelen, s nimiž se jejich uživatel může ztotožnit. Proto značka Axor spolupracuje s mezinárodně uznávanými designéry a architekty a společně s nimi dává jejich vizím reálnou podobu. Z tohoto dialogu vzešla výjimečná kolekce koupelnového vybavení a revolučních pojetí prostoru - pojetí tak rozdílných, jako lidé, pro něž jsou navrženy.

Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Ronan and Erwan Bouroullec,Phoenix Design,

Patricia Urquiola

Axor Manufaktura

Nabídka značky Axor je klasickým příkladem skvěle sladěných designérských kolekcí přizpůsobujících se nejrůznějším životním stylům a pojetím koupelen. A pokud přesto máte nějaké zvláštní přání?

V tom případě vám Axor Manufaktura nabídne řešení. Právě zde jsou výrobky značky Axor přizpůsobovány individuálním nápadům, vybavovány speciálními povrchovými úpravami, zde jsou prodlužovány či zkracovány vodovodní baterie a vyrývány vaše iniciály. Řemeslná zručnost a zaujetí Axor Manufaktury pro detail umožňují vtisknout vaší koupelně ještě osobitější ráz.

Pharo

Po mnoho století byly koupel a omývání vodou přijímány jako rituál. Nedocházelo k němu často, a proto býval náležitě oslavován. Ve značce Pharo jsme se rozhodli znovu vyprávět příběh těchto zašlých časů - znovu zažít okamžiky osamělého rozjímání. Rádi bychom vám přinesli konejšivou moc vody a připomněli vám, jak skvělé je vnímat vodu - jak krásně se můžete cítit. Vychutnejte si to!

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru