Hansgrohe

Čtyři značky Hansgrohe, Axor, Pharo a Pontos zaručují nejmodernější, designově orientovaná koupelnová řešení a inovativní výrobky do koupelny coby obytného prostoru. Vodní baterie těchto značek nabízí světovou kvalitu.

 • Hansgrohe
  Inovativní dokonalost vodovodních baterií a sprch.
 • Axor
  Exkluzivní designérské kolekce pro osobitá koupelnová řešení.
 • Pharo
  Řešení prospěšná koupelnám.
 • Pontos
  Recyklační systémy odpadních vod pro udržitelné nakládání s vodními zdroji.

 hansgrohe copy

S Hansgrohe se voda stává potěšením

To, co bývala obyčejná koupelna, je nyní místo odpočinkurelaxace a pocitu pohody, nejen pro tělo, ale i pro duši.

Německá značka Hansgrohe výrazně přispěla k jejímu rozvoji.
Sprcha nebo baterie z produkce výrobce jsou umělecká díla technologie a vzhledu, ze kterých budete mít požitek každý den.

Nabízíme kompletní řadu sprch a baterií pro koupelny a kuchyně. Můžete si vybrat z různých stylů a velkého výběru dalších produktů od jednoduché sprchy až po propracované sprchové sestavy. Každý najde přesně to, co hledá, bez ohledu na jeho požadavky, vkus nebo finanční prostředky.

 

Grafická prezentace Hansgrohe a dalších značek

puravida-banner

 

comfortzone

 

ecosmart

 

 

 

test-comfortzone

 

 

 

 130326-mediumrectangle-hb-cz

 

 

hansgrohealogo

Filozofie značky Axor

Tak jako všechny oblasti života, mají i koupelny své zvláštní požadavky. Kromě čistě funkčního prostoru vyhrazeného pro účely hygieny, se koupelny stále častěji stávají místem zklidnění a relaxace, místem nabízejícím bezpečnost a rozjímání v přetechnizované době, kdy život běží rychleji než kdy dříve - zrcadlí naše potřeby, přání a sny.

Nabízíme inovativní designérská řešení koupelen, v nichž mohou jejich uživatelé najít sami sebe. Proto společnost Axor spolupracuje s mezinárodně uznávanými designéry a architekty a společně s nimi uskutečňuje jejich vize. Díky vzájemnému dialogu vznikají jedinečné designérské kolekce a revoluční prostorová řešení - stejně rozmanité jako lidé, kterým jsou určeny.

Philippe Grohe, ředitel společnost Axor

Designéři

Úkolem designérů a architektů společnosti Axor je plnění snů o dokonalé koupelně. Místu, kam se budou lidé s láskou vracet nejen kvůli denní rutině. 

Jména designérů: Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Ronan and Erwan Bouroullec,Phoenix Design, Patricia Urquiola.

Axor Manufaktura

Nabídka značky Axor je klasickým příkladem skvěle sladěných designérských kolekcí přizpůsobujících se nejrůznějším životním stylům a pojetím koupelen. A pokud přesto máte nějaké zvláštní přání?

V tom případě vám Axor Manufaktura nabídne řešení. Právě zde jsou výrobky značky Axor přizpůsobovány individuálním nápadům, vybavovány speciálními povrchovými úpravami, zde jsou prodlužovány či zkracovány vodovodní baterie a vyrývány vaše iniciály. Řemeslná zručnost a zaujetí Axor Manufaktury pro detail umožňují vtisknout vaší koupelně ještě osobitější ráz.

 

Pharo

Po mnoho století byly koupel a omývání vodou přijímány jako rituál. Nedocházelo k němu často, a proto býval náležitě oslavován. Ve značce Pharo jsme se rozhodli znovu vyprávět příběh těchto zašlých časů - znovu zažít okamžiky osamělého rozjímání. Rádi bychom vám přinesli konejšivou moc vody a připomněli vám, jak skvělé je vnímat vodu - jak krásně se můžete cítit. Vychutnejte si to!

 

 • přijďte se k nám podívat do Koupelnového studia Gremis na výrobky Pharo

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru