Jika

jika-logoJika je oblíbená značka českého původu, která se ve svém širokém sortimentu pro koupelny věnuje také koupelnovým doplňkům. Pokud jste svěřili svou koupelnu produktům Jika, můžete si vybrat i doplňky z dílny stejného výrobce a neuděláte chybu.

 

jika-obrJika dlouhodobě zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její růst a cesta na zahraniční trhy zároveň dokládají, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál do dalších roků. Desetiletími prověřená keramika našla silné postavení na trhu a spojila síly s největšími producenty na světě.

Jak šel čas české legendy

Společnost Jika-Laufen byla založena roku 1878 jako první evropský keramický závod na nádobí a sanitární keramiku ve Znojmě – Keramické závody Znojmo. V současnosti je další závod v Bechyni a vlastníkem je od roku 1999 španělská společnost Roca, která podnik převzala od Keramik Holding Laufen. Značka Jika-Laufen se zásluhou akvizic mateřské společnosti Roca stává součástí největšího výrobce sanitární keramiky na světě.

Výrobky se šíří do světa

Stoupá obliba výrobků Jika u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích a regionech. Jika už dávno není lokální záležitost. Roste a ukazuje světu, že má co nabídnout.

Koupelnové doplňky na úrovni

Jika se věnuje koupelnovým doplňkům v mnoha sériích výroby. Nejoblíbenější jsou poličky, madla, odkládací systémy, držáky toaletního papíru, ručníků nebo WC kartáče. Nechybí nerezové odpadkové koše, WC soupravy, mýdlenky nebo zásobníky na mýdlo nebo papírové ubrousky.

Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

 

  • koupelnové doplňky legendy Jika nabízíme v koupelnovém studiu Gremis ve Velkém Meziříčí
  • kompletní sortiment doplňků naleznete zde
  • stránky výrobce: http://www.jika.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru