Roca

roca-logoZnačka Roca vznikla v Barceloně roku 1917 jako rodinný podnik pod názvem Compania Roca Radiadores S. A., který se zabýval výrobou litinových radiátorů a bojlerů. Počáteční úspěchy vedly k rozšiřování produkce i nabídky, postupně i na koupelnové doplňky.

roca-obr

Na cestě k vrcholu

Roku 1925 byly uvedeny do výroby první litinové vany a o jedenáct let později se společnost zaměřila na sanitární keramiku. V dalších letech se nabídka rozšířila o armatury, klimatizační techniku a od roku 1980 také o keramické obklady. Zejména v poslední době firma také produkuje koupelnové doplňky.

Dnes pokrývá obchodní síť společnosti Roca 170 států, do které dodává výrobky jejích 78 výrobních závodů s více než 22 000 zaměstnanci po celém světě. Společnost je největším výrobcem sanitární keramiky na světě.

Koupelnové doplňky kvalitní a inovativní

Světová jednička ví, jak se dostat zákazníkům do povědomí. Klade důraz na kvalitu, styl a nové postupy při výrobě. Převládá čistý jednoduchý design, a to je moderní prvek, který budou všichni stále více chtít mít doma ve své koupelně. Roca dobře ví, že kvalita má svoji cenu a že jsou lidé ochotni do kvality investovat. Podle toho vypadá nabídka výrobků i služeb společnosti. A také se množí úspěchy a výborné výsledky firmy.

Mezi nejoblíbenější koupelnové doplňky z dílny Roca patří osvětlení, koupelnové instalační systémy, příslušenství, zrcadla, držadla, madla, věšáky, dózy, nádoby a další.

Šetrně k životnímu prostředí

Moderní výrobní procesy musí být ohleduplné k životnímu prostředí. Společnost Roca na to myslí a vymyslela šetrné koncepce Roca Loves the Planet a Eco Roca. Výrobce nezapomíná na skutečnost, že vyrábí doplňky operující s nejcennější surovinou - vodou. Právě voda bude mít celosvětově stále vyšší hodnotu a je nutné pracovat s ní šetrně a úsporně.

 

  • koupelnové doplňky předního světového výrobce Roca najdete v koupelnovém studiu Gremis
  • kompletní sortiment doplňků Roca naleznete zde
  • stránky výrobce: http://www.roca.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru