Nimco

nimco noveRyze česká značka NIMCO je výrobce koupelnových doplňků a dalších produktů do koupelen. Působí v Česku od roku 1998. Patří pod registrovanou obchodní značku české firmy Romvel s.r.o. Společnost zaznamenala velký růst a v dnešní době se s jejími výrobky setkáte na každém kroku.

Jak šel čas s výrobky NIMCO

Od roku 1998 byly první výrobky značky NIMCO úspěšně distribuovány do sítě maloobchodních prodejen zaměřených na vybavení koupelen v celé České republice. V roce 2003 se výrobce poprvé prezentoval na stavebních veletrzích v Brně a následný rok začala expanze výrobků do sousedního Slovenska. 

V roce 2011 NIMCO uvedlo na trh spoustu novinek. Po roce 2013 začal výrobce využívat moderní technologie a rozšířil nabídku výrobků. V roce 2015 již nabízel široký sortiment koupelnových doplňků. Přibyl hygienický a hotelový program.

Kvalita a orientace v trhu

Kvalita a cena, funkce a design jsou hlavním zaměřením značky NIMCO. Hlavní myšlenky, které stojí za výrobky NIMCO, vycházejí z potřeb konkrétních lidí. Často omezený prostor v koupelně si žádá správné a důmyslné řešení. Dnes pod touto značkou vzniká a je vyvíjena řada zajímavých a moderních výrobků. Z opomíjené místnosti, jakou je možná i vaše koupelna, se může stát a stává prostor krásný na pohled, plný nejmodernějších technologií.

Moderní trendy mají vliv i na podobu a rozvoj doplňků od českého výrobce. Splňují vysoké nároky, které jsou dnes kladeny jak na vzhled výrobku, tak na jeho funkčnost.

Skutečně vysoký standard

NIMCO chce nabízet svým zákazníkům profesionální designové kousky, které jsou zároveň funkčními výrobky vysokých kvalit a při tom za cenu, která je příznivá. Toho dosahují produkty díky použití kvalitního materiálu, způsobu, jakým jsou výrobky opracované, a celkově formou výroby a povrchovou úpravou.

Výrobky NIMCO jsou z nerezové oceli nebo mosazi a mají prodlouženou záruční dobu na 10 let funkce výrobku. Sebevědomé záruky kvality jsou totiž dosažené výrobou a testováním výrobků v nejvyšších standardech kvality.

Společnost nabízí široký sortiment koupelnových doplňků, hlavně toaletní WC kartáče, držáky toaletního papíru, držáky na ručníky, háčky, police, držáky kartáčků, mýdlenky, dávkovače a další.

 

  • NIMCO je čistý styl, který vdechne vašemu domovu svěží tvář
  • NIMCO je jednoduchý krok a řešení bez námahy
  • koupelnové doplňky české firmy NIMCO máme v koupelnovém studiu Gremis ve Velkém Meziříčí
  • kompletní sortiment doplňků najdete zde
  • stránky výrobce: http://www.nimco.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru