Hüppe

logohuppeJiž od samého počátku mělo jméno HÜPPE skvělý zvuk mezi německými tradičními podniky. Cesta k dnešnímu mezinárodnímu věhlasu se zakládala na pochopení významu kvality. Když firma HÜPPE v roce 1966 vyvinula první opravdový sprchový kout, vznikl tím úplně nový tržní segment. Rozhodnete-li se pro HÜPPE, pak se můžete spolehnout na inovativní techniku a více než 120letou historii vývoje firmy.

hueppe-obrFilosofie sprchových koutů

Lidé potřebují lidi.
Aby se mohli bavit.
Aby se mohli smát.
Aby mohli žít.

Lidé ale také potřebují nějaký soukromý prostor.
Aby mohli regenerovat.
Aby se mohli osvěžit.
Aby načerpali sílu.

Potřebují místo podle vlastních představ, na kterém se mohou jejich duše i tělo uvolnit a osvěžit. Daleko od shonu všedního dne. Nějaké dokonalé místo. Místo pro opětovné nalezení sama sebe. Místo pro duši.

Společnost HÜPPE věří, že sprchy jsou takovým zcela výjimečným místem. Sem se lidé mohou skrýt, aby získali odstup od všedního dne a načerpali nové síly. Přáním výrobce je vyslyšet požadavky zákazníků na sprchový kout a být u rozhodovacího procesu před nákupem.

Udržitelnost a životní prostředí

Zodpovědné a trvale udržitelné hospodářské chování je pro HÜPPE rozhodující. Výrobce věří na dobře vyváženou jednotu tvořenou hospodářskými i sociálními zájmy, stejně jako nároky na ochranu životního prostředí, a důrazně se hlásí k zásadám trvale udržitelného chování.

Výběr materiálů s ohledem na naši planetu

V rámci výrobních procesů proto zpracovává téměř výhradně přírodní suroviny, jako jsou sklo a hliník, které lze plně recyklovat. Odpady vznikající při výrobě jsou bez ohledu na jeho druh tříděny a recyklovány. Kromě toho se HÜPPE snaží průběžně minimalizovat spotřebu zdrojů, jako jsou energie, pohonné hmoty a papír. Snaží se vždy zavádět takové nejnovější výrobní technologie, které umožní vyrábět s ještě nižšími emisemi a šetrněji k životnímu prostředí.

Nové výzvy u sprchových koutů

Díky technologii výstavby se u sprchových koutů vždy jedná o konstrukce, které se vyznačují pozoruhodně dlouhou životností. Skutečnost, která také v neposlední řadě přispívá k zamezení nežádoucích nákladů a energie.

Změna klimatu a stále omezenější zdroje staví před nás všechny nové výzvy. Těmto výzvám čelíme již dnes. A budeme i nadále v budoucnosti.

 

  • sprchové kouty HÜPPE můžete poptávat v koupelnovém studiu Gremis
  • kompletní sortiment koutů HÜPPE naleznete zde
  • stránky výrobce: https://www.hueppe.com/cz/cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru