Gremis 786x150 italgres 01

Hüppe

hueppe-logoKaždý člověk potřebuje nějaké místo, na kterém může načerpat energii.

Všichni máme rádi společnost jiných lidí. Ale čas od času potřebujeme místo, na kterém budeme zcela sami pro sebe, kde se uvolníme a osvěžíme naše tělo i duši.

 

 

hueppe-obrPomůžeme vám při realizaci takového místa.

Lidé potřebují lidi.
Aby se mohli bavit.
Aby se mohli smát.
Aby mohli žít.

Lidé ale také potřebují nějaký soukromý prostor.
Aby mohli regenerovat.
Aby se mohli osvěžit.
Aby načerpali sílu.

Potřebují místo podle vlastních představ, na kterém se může jejich duše i tělo uvolnit a osvěžit. Daleko od shonu všedního dne. Nějaké dokonalé místo. Místo, pro opětovné nalezení sama sebe. Místo pro duši.

Věříme, že sprchy jsou takovým zcela výjimečným místem. Sem se lidé mohou skrýt, aby získali odstup od všedního dne a načerpali nové síly. Naším přáním je, stát při vás, až budete utvářet váš osobní vysněný sprchový kout. Jako dokonalé útočiště pro vás i vaši duši.

Nové myšlení

Zodpovědné a trvale udržitelné hospodářské chování je rozhodující charakteristikou naší podnikové kultury. Věříme na dobře vyváženou jednotu tvořenou hospodářskými i sociálními zájmy, stejně jako nároky na ochranu životního prostředí, a důrazně se hlásíme k zásadám trvale udržitelného chování.

Nový způsob práce

V rámci našich výrobních procesů proto zpracováváme téměř výhradně přírodní suroviny jako je sklo a hliník, které lze plně recyklovat. Odpady vznikající při výrobě jsou bez ohledu na jeho druh tříděny a recyklovány. Kromě toho se snažíme průběžně minimalizovat spotřebu zdrojů jako je energie, pohonné hmoty a papír. Snažíme se vždy zavádět takové nejnovější výrobní technologie, které nám umožní vyrábět s ještě nižšími emisemi a šetrněji k životnímu prostředí.

Nové výzvy

Díky své vysloveně solidní technologii výstavby se u našich sprchových koutů vždy jedná o konstrukce, které se vyznačují pozoruhodně dlouhou životností. Skutečnost, která také v neposlední řadě přispívá k zamezení nežádoucích nákladů a energie.

Změna klimatu a stále omezenější zdroje staví před nás všechny nové výzvy. Těmto výzvám čelíme již dnes. A budeme i nadále v budoucnosti.

http://www.hueppe.com/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Dočasně
ZAVŘENO
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
 
Nahoru

Vážení zákazníci, 
prodejna stavebnin i koupelnové studio jsou z důvodu nařízení vlády od 1.3.2021 až do odvolání vládních nařízení ZAVŘENY.

 

Více informací zde. Nebo v záložce aktuality. 

Eva Partlová

Vedoucí obchodního úseku

Ve Velkém Meziříčí 28. 2. 2021

Gremis s.r.o.