Ravak

logo-ravak-v-rameckuRAVAK jsou koupelny, které inspirují. Jejich autoři myslí na každý detail. RAVAK vyrábí sprchové kouty také v atypickém provedení či sprchové vaničky a také další sanitární keramiku. Málokterý výrobce nabízí tak širokou nabídku celého vybavení koupelny. 

Využití patentovaných technologií

Koupelny od RAVAK jsou jedinečně technicky řešené, obsahují patentované technologie i materiály a zdobí je skvělý design.

Historie značky se píše již více než 30 let a za tu dobu se stala jedním z největších producentů vybavení do koupelen pro střední a východní Evropu.

RAVAK je tvůrce trendů, vyvíjí jedinečná technická řešení. Výrobky RAVAK s originálním autorským designem se pravidelně umisťují v nejprestižnějších světových soutěžích v oboru designu. Po více než třicetileté výrobní praxi je firma silně zastoupena na trhu a sbírá úspěchy i kladnou odezvu od zákazníků. 

Okénko do historie výrobce RAVAK

RAVAK je česká rodinná firma, vznikla v roce 1991 a její sortiment od počátku tvoří sprchové kouty a sprchové vaničky. Od roku 1993 RAVAK spustil vlastní vývoj a díky této investici představil brzy sprchové kouty řady Supernova s vlastní patentovanou technologií. Spotřebitelé hodnotí tyto produkty dodnes jako nejspolehlivější sprchové kouty na trhu.

Spolehněte se na kvalitu

Za úspěchem výrobce stojí dodržování základních pravidel, jako jsou dohled nad prvotřídní kvalitou, užití jedinečných technologií, řemeslná zručnost zkušených mistrů a orientace na originální autorský design. Výrobky jsou ve všech ohledech orientované na zákazníky - odrážejí současné trendy a proto se líbí těm nejnáročnějším. Díky bohatému sortimentu výrobků a promyšlenému designu nabízí RAVAK řešení pro celou koupelnu včetně odborného poradenství a servisu. Výrobky jsou prvotřídní kvality, certifikované a díky tomu na ně poskytujeme prodlouženou záruku.

Proč sprchové kouty od RAVAK?

  • Nabízí praktické řešení koupelny.
  • Díky dlouholetým zkušenostem jsou sprchové kouty od RAVAK nejen technicky vyspělé, ale také designové, jednoduché a bezpečné.
  • Výrobky od Ravak jsou spolehlivé a většinou mají i prodlouženou záruku na 25 let zcela zdarma

 

  • sprchové kouty RAVAK můžete koupit v koupelnovém studiu Gremis ve Velkém Meziříčí
  • kompletní sortiment koutů, vaniček a zástěn RAVAK naleznete zde
  • stránky výrobce: www.ravak.cz

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru