Polysan

polysan-logoPolysan s.r.o. je česká firma, která vyrábí akrylátovou sanitární techniku (koupací vany, hydromasážní a perličkové systémy do těchto van, sprchové vaničky a kouty, umyvadla a sprchové masážní panely). Při výrobě perličkových masáží se používá unikátní technické řešení TurboAir, které představuje novou kvalitu perličkové koupele.

Rozvoj firmy s potenciálem

Výrobní a obchodní společnost Polysan s.r.o. byla založena roku 1996 jako sdružení podnikatelů pod názvem František Smrž - Polysan a jako jedna z posledních v ČR začala zpracovávat sanitární polymetylmetakrylát. Od 1. 5. 2004 se firma transformovala na Polysan s.r.o.

První Polysan akrylátová vana spatřila světlo světa v průběhu roku 1996. Zprvu se produkce skládala z pouhých osmi typů van, které si rychle získaly přízeň na domácím trhu. Postupně se sortiment rozšiřoval o sprchové vaničky, panely, sprchové kouty, atd.

Úspěch hydromasážních a airmasážních systémů

Již od roku 1997 byly vany výrobce na přání zákazníků osazovány hydromasážními a airmasážními systémy. Právě tento druh relaxačních a rekondičních výrobků získal na domácím i zahraničním trhu největší oblibu a umožnil společnosti prosadit se ve velmi tuhé konkurenci. S dynamickým rozvojem firmy a nárůstem její produkce se postupně zvyšoval počet zaměstnanců z původních 6 osob až na současných více než 30 osob.

polysan-obr

Zásadní růst a svižný export

Roční produkce má stoupající tendenci a vzrůstá v současnosti svižným tempem. Zhruba 30 % produkce distribuuje společnost na domácím trhu a 70 % je exportováno do většiny evropských zemí.

V České republice zajišťuje prodej výrobků efektivní síť značkových prodejen a velkoobchodů.

Osazení a oživení HM výrobků provádí firma Polysan s.r.o., stejně jako záruční opravy. Pozáruční opravy jsou zajišťovány sítí servisních středisek po celé republice.

Společnost sídlí v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou a v současné době nabízí více jak 100 typů akrylátových van, sprchových vaniček a sprchových koutů.

Sprchové boxy

Spojení světla, skla a techniky v čistém designu - to jsou sprchové boxy Polysan. Jejich instalace nezakryje obklady stěn a koupelna zůstane nadále provzdušněným interiérem.

Boxy obsahují sprchovou vaničku, skleněnou zástěnu, elegantní sprchový panel se třemi sprškami v barvě aluminium nebo wenge, sklopné sedátko v barvě panelu, termostatickou baterii s třícestným přepínačem, integrovanou hlavovou sprchu ve stropě a ruční sprchu s hadicí. Na přání lze do střechny boxu osadit barevné LED.

Sprchové zástěny VITRA LINE

Bezrámové pantové zástěny VITRA LINE se vyznačují moderním designem, který zaujme i náročného zákazníka. Úzké stěnové lišty, elegantní madla a minimalistické panty jsou dokonale sladěny a poskytují zástěnám jedinečný vzhled. Vysoký standard podtrhuje sklo o výšce 2 m ošetřené povrchovou úpravou ANTIDROP pro snadné čištění. Tato ochrana je nanášena na povrch každého skla s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn. Standardní šířka vstupu 55 cm je zachována u všech modelů zástěn. Série nabízí 18 modelů zástěn, včetně originální čtvrtkruhové zástěny a obdélníkové zástěny se zaobleným rohem.

V případě zájmu je nabízena montáž u zákazníka. Při montáži sprchové zástěny je prodloužená záruka na 3 roky.

Sprchové zástěny MODULAR SHOWER

Nová řada sprchových zástěn MODULAR SHOWER nabízí revoluční řešení sprchového prostoru bez použití pohyblivých dveří.

Tyto zástěny jsou vyráběny dle požadovaných rozměrů zákazníka. Zadání objednávky je velmi snadné. Po výběru vhodného typu zástěny stačí doplnit základní půdorysné rozměry A, B, C dle technického výkresu. Výšku zástěn lze měnit od 170 do 200 cm. Pokud to dovoluje prostor koupelny, doporučujeme výšku 200 cm. Zástěna MS80 o rozměru 140x90 cm je jediným sériovým typem s pevným rozměrem. Ve spojení s moderními odtokovými kanálky nabízí zástěny neomezenou variabilitu oproti unifikovaným rozměrům sprchových vaniček. Díky absenci pohyblivých pantů a těsnících lišt je na výrobky poskytovaná 7 letá záruka.

Zástěny jsou vyrobeny z bezpečnostního skla o tloušťce 8 mm s povrchovou úpravu ANTIDROP usnadňující jejich čištění.

Znovu je možná montáž u zákazníka

Sprchové vaničky z litého mramoru

Litý mramor MICADOR je nadčasový materiál s dlouhou životností a vysokou odolností. Sprchové vaničky z tohoto materiálu se vyznačují dokonale hladkým a rovným povrchem se snadnou údržbou. Jejich hlavní přednost je vysoká pevnost a stabilita společně s nulovým průhybem. Ostré vnější hrany vaniček splňují nároky na vzhled moderní koupelny a zároveň umožňují bezespárové přisazení ke stěně.

Sprchové vaničky lze nainstalovat bezbariérově do podlahy nebo postavit na nožičky a klasicky obezdít, popřípadě osadit obkladovým panelem. Průměr odpadu vaniček je 90 mm. Hmotnost vaniček se podle rozměru pohybuje v rozmezí 35 - 45 kg.

Standardní barva vaniček je bílá, s možností barevného provedení v libovolném odstínu dle vzorníku RAL (příplatek za barevné provedení RAL +30%).

 

  • sprchové kouty Polysan nabízíme v koupelnovém studiu Gremis ve Velkém Meziříčí
  • kompletní sortiment koutů, vaniček a zástěn Polysan naleznete zde
  • stránky výrobce: https://www.polysan.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru