Laufen

laufen-logoZákladním stavebním kamenem společnosti Laufen jsou zkušenosti ve výrobě keramiky. Ve městě Laufen ležícím ve švýcarském kantonu Basel-Land se již více než 130 let zpracovává nejstarší umělý materiál v historii lidstva.

Švýcarská preciznost na každém kroku

V nejmodernějších provozech se zde se švýcarskou přesností vyrábějí umyvadla, bidety a klozety. Zkušenosti na poli výroby keramiky rozvinuly nadání v rámci výroby kompletních koupelen. Každá místnost, kterou Laufen interpretuje jako posvátné místo k odpočinku a relaxaci, je navržena podle nejvyšších designových standardů. Platí to také pro vany a vanové zástěny.

laufen-obrLaufen vnímá kvalitu jako minci, která má dvě strany. Na jedné straně stojí zkušenosti ve výrobě, na straně druhé je funkčnost, užitná hodnota a výjimečné přínosy, které hotová koupelna nabízí svému uživateli. První strana představuje závazek, druhá pak volnou soutěž na mezinárodním trhu koupelen.

Vany a vanové zástěny Laufen

Jedním z hlavních výrobních prvků jsou samozřejmě vany a vanové zástěny pro každé řešení koupelny. Vany Laufen můžete vybírat podle tvaru, rozměrů, barvy, materiálu a dalších parametrů.

Trvale udržitelná kvalita, úcta k člověku i životnímu prostředí

Jako společnost vyrábějící produkty, při jejichž používání se spotřebovává cenný přírodní zdroj, jakým je voda, se Laufen cítí zavázán chránit tuto přirozenou podstatu naší existence. Klade proto maximální důraz na výrobu šetrnou k životnímu prostředí, se šetrným využíváním energií a surovin ve všech fázích výroby, od vývoje až po marketing.

Produkty získávají ocenění

Laufen klade velký důraz na výrobu vysoce kvalitních produktů, jak ostatně dokládají četná mezinárodní osvědčení a certifikáty o splnění norem. Švýcarské označení Q-Plus dokládá skutečnost, že produkty plní evropské normy, ale i vyšší zavedené švýcarské normy. Tento přístup společnosti Laufen je velmi důležitý, protože jen trvanlivé produkty si zaslouží označení "ekologické". Nulový odpad je konec konců lepší než recyklace.

Laufen tak pomáhá zákazníkům žít v harmonii s životním prostředím a snižovat náklady na energie. Je tomu tak proto, že produkty používají nejmodernější technologie na úsporu energií a vody. 

 

  • vany a vanové zástěny Laufen jsou k dostání v koupelnovém studiu Gremis
  • kompletní sortiment van a zástěn Laufen naleznete zde
  • stránky výrobce: www.laufen.cz

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru