Villeroy & Boch

villeroy-logoMáte za sebou vyčerpávající den v práci? Horká vana přinese dlouho očekávanou chvíli relaxace. Máte chuť na provoněnou bublinkovou koupel, nebo jemnou a uklidňující olejovou koupel? Nechte se hýčkat, vany Villeroy & Boch jsou malé klidné oázy, které navodí příjemný pocit klidu od chvíle, kdy otevřete svoje oči. Vany a vanové zástěny renomovaného výrobce jsou sázkou na správnou kartu. 

villeroy-obrOáza klidu u vás doma

Najděte vysněnou vanu a proměňte váš dům na místo k relaxaci. Široká nabídka van výrobce Villeroy & Boch dá spoustu možností vaší představivosti. Pokud hledáte něco speciálního, nabízíme spoustu možností vířivých systémů umožňující vytvořít individuální skvost. Odpočinout si je v dnešní době tak důležité.

Která vana vyhovuje vaší koupelně?

Když přijde čas na výběr správné vany, nesmíte mít žádné limity. Jestli budete chtít oválnou, hranatou nebo volně stojící vanu, správná volba vám pomůže inteligentně využít prostor ve vaší koupelně. Se stylovými kohoutky a doplňky si můžete lehnout, relaxovat a užít dokonalé kouzlo vaší koupelny.

Villeroy & Boch o svých vanách říká

Každá koupelna je jiná a ne každá vana je vhodná pro každé uspořádání. Při výběru nejlepšího modelu pro vaši koupelnu musí hrát důležitou roli osobní potřeby. Proto Villeroy & Boch nabízí širokou škálu různých designů. Mohlo by se jednat o nadčasově krásnou výbavu s klasickým obdélníkovým tvarem, prostorově úspornou rohovou vanu nebo stylový šestihranný model - objevte vanu, která promění vaše sny v koupelnu ve skutečnost.

  • vany a vanové zástěny Villeroy & Boch jsou k dostání v koupelnovém studiu Gremis
  • kompletní sortiment van a zástěn Villeroy & Boch naleznete zde
  • stránky výrobce: www.villeroy-boch.co.uk/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru