Polysan

polysan-logoPolysan s.r.o. je česká firma vyrábějící akrylátovou sanitární techniku (koupací vany, hydromasážní a perličkové systémy do těchto van, sprchové vaničky a kouty, umyvadla a sprchové masážní panely).

Jak šel čas v úspěšné firmě

Výrobní a obchodní společnost Polysan s.r.o. byla založena roku 1996 jako sdružení podnikatelů pod názvem František Smrž - Polysan a jako jedna z posledních v ČR začala zpracovávat sanitární polymetylmetakrylát.

polysan-obrOd 1. 5. 2004 se firma transformovala na Polysan s.r.o. První Polysan akrylátová vana zde spatřila světlo světa v průběhu roku 1996. Zprvu se produkce skládala z pouhých osmi typů van, které si rychle získaly přízeň na domácím trhu. Postupně se sortiment rozšiřoval o sprchové vaničky, panely, sprchové kouty, atd.

Průkopník relaxačních van

Již od roku 1997 byly vany na přání zákazníků osazovány hydromasážními a airmasážními systémy. Právě tento druh relaxačních a rekondičních výrobků získal na domácím i zahraničním trhu největší oblibu a umožnil společnosti prosadit se ve velmi tuhé konkurenci.

S dynamickým rozvojem firmy a nárůstem její produkce se postupně zvyšoval počet zaměstnanců z původních 6 osob až na současných více
než 30 osob. Roční produkce má stoupající tendenci a vzrůstá v současnosti urychleným tempem. Zhruba 30 % produkce distribuuje společnost na domácím trhu a 70 % je exportováno do většiny evropských zemí.

Technologie van a vanových zástěn

Při výrobě perličkových masáží se používá unikátní technické řešení TurboAir, které představuje novou kvalitu perličkové koupele.

V České republice zajišťuje prodej výrobků efektivní síť značkových prodejen a velkoobchodů. Osazení a oživení HM výrobků provádí firma Polysan s.r.o., stejně jako záruční opravy. Pozáruční opravy jsou zajišťovány sítí servisních středisek po celé republice. Společnost sídlí v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou a v současné době nabízí více jak 100 typů akrylátových van, sprchových vaniček a sprchových koutů.

 

  • výrobky firmy Polysan nabízíme v koupelnovém studiu Gremis ve Velkém Meziříčí
  • kompletní sortiment van a vanových zástěn naleznete zde
  • stránky výrobce: https://www.polysan.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru