Dřevojas

drevojas logoČeský výrobce s tradicí

Dřevojas je významným českým výrobcem a dodavatelem koupelnového nábytku a nábytku na zakázku pro český a evropský trh. Je ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu. Mimo typizovaných řad koupelnového nábytku vyrábí také koupelnový nábytek na míru.

Zkušenosti s výrobou nábytku získává Dřevojas více než 60 let. Základem výrobního programu je koupelnový nábytek ve vysoké kvalitě, v zajímavém a praktickém designu a za příznivou cenu.

drevojas-obrPoctivá výroba koupelnového nábytku

Vedle sériové výroby koupelnového nábytku Dřevojas vyrábí koupelnový nábytek přímo na míru, a to dle individuálních přání a specifických potřeb zákazníka. Zakázkový nábytek a výrobní program nábytku na míru je pro společnost nesmírně důležitý, a proto mu věnuje maximální pozornost tak, aby byli zákazníci spokojení.

Produkty s rukopisem

Dřevojas usiluje o to, aby výrobky i služby byly unikátní a odlišovaly se pozitivně od konkurence. Chce, aby každý produkt i každá služba na první pohled ukazovaly, že jsou „Made in Dřevojas“. Projektování výrobků probíhá ve spolupráci se špičkovými architekty, designery, umělci, vysokými a středními školami. Pořádány jsou zajímavé studentské soutěže, nabízeny jsou možnosti uplatnění pro talentované absolventy.

Dřevojas pracuje s trendy

Firma se snaží vyhovět moderním trendům a požadavkům zákazníků, neustále tedy rozšiřuje svou nabídku o nové typy koupelnového nábytku (ročně minimálně 4 až 5 nových řad nábytku) s keramickými umyvadly od předních tuzemských i zahraničních výrobců sanitární keramiky, se kterými úzce spolupracuje. Navíc jako výrobce nabízí Dřevojas možnost prodloužení záruky na keramická umyvadla své produkce.

Právě poptávka ze strany zákazníků přiměla výrobce nejen k další inovaci webových stránek a modernímu designu výrobkových řad nábytku, ale také ke zlepšení prodejních cest a obchodu.

Moderní technologie a vysoká kvalita

V posledních letech se Dřevojas za účelem dalšího zvyšování kvality výrobků a produktivity práce rozhodl investovat do nového moderního strojového vybavení a informačních systémů. Nyní je výrobce schopen obstát v jakékoli evropské konkurenci a reagovat na nové vývojové trendy.

Do většiny řad koupelnového nábytku si vyvíjí a vyrábí vlastní keramická umyvadla pod registrovanou evropskou značkou dreja®, což dodává koupelnovému nábytku punc originality a výjimečnou odlišitelnost. S touto značkou se také setkáte u koupelnového nábytku, který pro vás ve Svitavách Dřevojas vyrábí. Máte tak jistotu, že nábytek je 100% český a v té nejlepší kvalitě určený právě pro vaši vysněnou koupelnu.

 

  • koupelnový nábytek Dřevojas nabízíme v koupelnovém studiu Gremis ve Velkém Meziříčí
  • kompletní sortiment nábytku Dřevojas naleznete zde
  • stránky výrobce: https://www.drevojas.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru