Gremis 786x150 italgres 01

Dřevojas

drevojas-logoČeský výrobce s tradicí

Dřevojas, výrobní družstvo, je významným českým výrobcem a dodavatelem koupelnového nábytku a nábytku na zakázku pro český a evropský trh. Jsme ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu. Mimo typizovaných řad koupelnového nábytku vyrábíme také koupelnový nábytek na míru.

Naše zkušenosti s výrobou nábytku získáváme více než 60 let. Základem našeho výrobního programu je koupelnový nábytek ve vysoké kvalitě, v zajímavém a praktickém designu a za příznivou cenu.

drevojas-obrVýroba koupelnového nábytku

Vedle sériové výroby koupelnového nábytku vyrábíme koupelnový nábytek přímo na míru, a to dle individuálních přání a specifických potřeb zákazníka. Zakázkový nábytek a výrobní program nábytku na míru je pro nás nesmírně důležitý, a proto mu věnujeme maximální pozornost tak, abyste byli vždy spokojeni.

Produkty

Usilujeme o to, aby naše výrobky i služby byly unikátní a odlišovaly se pozitivně od konkurence. Chceme, aby každý náš produkt i každá naše služba na první pohled ukazovaly, že jsou "Made in Dřevojas". Projektování našich výrobků provádíme ve spolupráci se špičkovými architekty, designery, umělci, vysokými a středními školami. Pořádáme zajímavé studentské soutěže, nabízíme možnosti uplatnění pro talentované absolventy.

Sledujeme trendy

Snažíme se vyhovět moderním trendům a požadavkům zákazníků, neustále tedy rozšiřujeme svou nabídku o nové typy koupelnového nábytku (ročně minimálně 4-5 nových řad nábytku) s keramickými umyvadly od předních tuzemských i zahraničních výrobců sanitární keramiky, se kterými úzce spolupracujeme. Navíc jako výrobci nabízíme možnostprodloužení záruky na keramická umyvadla naší produkce.

Právě poptávka ze strany zákazníků, jimž se snažíme vyhovět, jak nabídkou kvalitního koupelnového nábytku, tak novými trendy, nás přiměla nejen k další inovaci webových stránek a modernímu designu výrobkových řad nábytku, ale také ke zlepšení prodejních cest a obchodu. Přejeme si, aby byl náš zákazník spokojený a dostal vždy to, co požaduje, v kvalitě, jakou si zaslouží.

Moderní technologie a vysoká kvalita

V posledních dvou letech jsme za účelem dalšího zvyšování kvality výrobků a produktivity práce investovali do nového moderního strojového vybavení a informačních systémů. Nyní jsme tak schopni obstát v jakékoli evropské konkurenci a reagovat na nové vývojové trendy. Do většiny řad koupelnového nábytku si vyvíjíme a vyrábíme vlastní keramická umyvadla pod registrovanou evropskou značkou dreja®, což dodává našemu koupelnovému nábytku punc originality a výjimečnou odlišitelnost. S touto značkou se také setkáte na našem koupelnovém nábytku, který pro Vás v České republice, ve Svitavách, vyrábíme. Máte tak jistotu, že nábytek je 100% český a v té nejlepší kvalitě určený právě pro Vaši vysněnou koupelnu.

Kompletní sortiment nábytku Dřevojas naleznete zde.

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Do 20. 11. 2020ZAVŘENO
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru

Vážení zákazníci, 
prodejna stavebnin i koupelnové studio jsou až do 2. 12. 2020 ZAVŘENY.

 

Více informací zde. Nebo v záložce aktuality. 

 Eva Partlová

Vedoucí obchodního úseku

Ve Velkém Meziříčí  21. 10. 2020

Gremis s.r.o.