Jika

jika-logoKoupelna je intimním prostorem pro očistu těla a odpočinek duše. A tomu by mělo odpovídat vybavení bez ohledu na rozměry místnosti. Řada lidí se potýká s nutností šetřit místem a volí úsporný nábytek. Trendem poslední doby i u vzdušných a velkých koupelen je však minimum nábytku. Česká legenda Jika ví, jak poradit.

Přírodní materiály, hra světla a barev

jika-obrStále sice převládají hranaté tvary a umírněný minimalismus, nicméně postupně se do koupelen navrací příjemný osobní design zaoblených tvarů, přírodní materiály, světlo a hlavně barvy. Dřevěné dekory nábytku jsou uklidňující a nadčasové, lze je doplnit různými dekoracemi. Trend současnosti - bílá barva - se odrazil i na volbě materiálů pro redesign nábytku Jika Mio, kde je zvolena jako základní varianta, a kromě tohoto setu ji najdete i u Lyra plus a Lyra pack.

Funkčnost a variabilita jsou na prvním místě

Úsporné využívání prostoru však nesmí být na úkor dostatku místa pro všechny nezbytnosti. Důležitou součástí každého kusu nábytku je tedy jeho využitelnost i možnosti variabilního vnitřního uspořádání, ať už použitím zásuvek nebo polic. V případě zásuvek plnovýsuvné kování umožňuje 100% využitelnost prostoru. Závěsné provedení nábytku usnadňuje pravidelný úklid koupelny a zároveň zaručuje dostatečnou nosnost a možnost seřízení při montáži.

JIKA představuje svůj koupelnový nábytek

Vyberte si z nabídky koupelnového nábytku Jika. Hlavní kolekce zahrnují střední skříňky, nízké skříňky, vysoké skříňky, skříňky pod umyvadlo, umyvadlové desky a různá příslušenství. Jednotlivé kolekce se jmenují Cubito, Mio, Tigo, Cube, Lyra a Deep.

 

  • koupelnový nábytek Jika nabízíme v koupelnovém studiu Gremis ve Velkém Meziříčí
  • kompletní sortiment nábytku naleznete zde
  • stránky výrobce: http://www.jika.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru