Roca

roca-logoZnačka Roca vznikla v Barceloně roku 1917 jako rodinný podnik pod názvem Compania Roca Radiadores S. A., který se zabýval výrobou litinových radiátorů a bojlerů. Počáteční úspěchy vedly k rozšiřování produkce i nabídky, postupně i na koupelnový nábytek.

roca-obr

100 let od vzniku světovou jedničkou

Roku 1925 byly uvedeny do výroby první litinové vany a o jedenáct let později se společnost zaměřila na sanitární keramiku. V dalších letech se nabídka rozšířila o armatury, klimatizační techniku a od roku 1980 také o keramické obklady. Zejména v poslední době firma také produkuje koupelnový nábytek.

Dnes pokrývá obchodní síť společnosti Roca 170 států, do které dodává výrobky jejích 78 výrobních závodů s více než 22 000 zaměstnanci po celém světě. Společnost je největším výrobcem sanitární keramiky na světě.

Roca umí také koupelnový nábytek

Světová jednička ví, jak se dostat zákazníkům do povědomí. Klade důraz na kvalitustyl a nové postupy při výrobě. Převládá čistý jednoduchý design, a to je moderní prvek, který budou všichni stále více chtít mít doma ve své koupelně. Roca dobře ví, že kvalita má svoji cenu a že jsou lidé ochotni do kvality investovat. Podle toho vypadá nabídka výrobků i služeb společnosti. A také se množí úspěchy a výborné výsledky firmy.

Roca se specializuje hlavně na následující koupelnový nábytek: skříňky pod umyvadlo, přídavné jednotky, doplňky a desky.

Ohleduplně k planetě Zemi

Moderní výrobní procesy musí být ohleduplné k životnímu prostředí. Společnost Roca na to myslí a vymyslela šetrné koncepce Roca Loves the Planet a Eco Roca. Výrobce nezapomíná na skutečnost, že vyrábí doplňky operující s nejcennější surovinou - vodou. Právě voda bude mít celosvětově stále vyšší hodnotu a je nutné pracovat s ní šetrně a úsporně.

 

  • koupelnový nábytek světové jedničky na trhu Roca najdete v koupelnovém studiu Gremis
  • kompletní sortiment koupelnového nábytku Roca naleznete zde
  • stránky výrobce: http://www.roca.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru