Laufen

logo-laufenVýznamný světový producent Laufen se věnuje také koupelnovému nábytku. Široká nabídka produktů uspokojí každého zákazníka. 130 let dlouhá tradice výrobků pro koupelny je důkazem kvality. 

Světová značka ze Švýcarska

laufen-obrV nejmodernějších provozech se se švýcarskou přesností vyrábějí umyvadlabidety a klozety. Zkušenosti na poli výroby keramiky rozvinuly nadání u výroby kompletních koupelen. Každá místnost, kterou Laufen interpretuje jako posvátné místo k odpočinku a relaxaci, je navržena podle nejvyšších designových standardů. A koupelnový nábytek je v koupelně velmi důležitý.

Laufen umí hlídat trendy

Výrobky Laufen jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností. Tak jako Švýcarsko samotné leží na pomezí kultur, zvyků a národů, tak i keramika Laufen kombinuje to nejlepší z okolních vlivů. Koupelnové doplňky tak mají možnost dostat maximální užitkovou hodnotu

Kvalita a ohleduplnost k planetě

Pro společnost Laufen má kvalita dva významy. Výrobní znalosti a vysoký stupeň praktického přínosu, který dokončená koupelna i s doplňky poskytuje zákazníkovi. Společnost se zabývá výrobou produktů, které umožňují používat vodu, vzácný přírodní zdroj, střídmě a dokazuje tím svůj závazek k ochraně a zachování přírodních zdrojů a výrobě šetrné k životnímu prostředí.

Koupelnový nábytek Laufen

Různé série koupelnového nábytku značky Laufen zahrnují hlavně skříňky pod umyvadlo, rám pod umyvadlo, umyvadlové desky, zásuvkové elementy, kontejnery, závěsné skříňky, zrcadla, poličky, skříňkové sety apod. 

 

  • koupelnový nábytek značky Laufen nabízíme v koupelnovém studiu Gremis ve Velkém Meziříčí
  • kompletní sortiment nábytku Laufen naleznete zde
  • stránky výrobce: https://www.laufen.cz/

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Je nutné udělit Váš souhlas.
*
Nesprávný formát
* takto označená pole jsou povinná
Gremis koupelnové studio
Jihlavská 230, 594 01 Velké Meziříčí
Otevírací doba:
Po - Pá:8 - 16 hod.
So:zavřeno
pokorna
IVANA POKORNÁ
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 566 523 751
GREMIS, s.r.o.
Jihlavská 230,
594 01 Velké Meziříčí
 
Nahoru